SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sevilla’dan Simon Kjaer açıklaması

Sevilla’dan Simon Kjaer açıklaması

Fenerbahçe'nin başarılı savunma oyuncusunu transfer etmek isteyen Sevilla'dan konuyla ilgili resmi ağızdan açıklama geldi.

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / İspanya La Liga takımlarından Sevilla’nın sportif direktörü Oscar Arias, Fenerbahçe’nin savunma oyuncusu Simon Kjaer için resmi teklif yaptıklarını açıkladı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Arias, “Anlaşma üzerinde görüşmeler sürüyor ama zarar vermemesi için fazla konuşmak istemiyorum” ifadelerini kullandı.

İspanya basınında yer alan haberlerde; İspanyol ekibinin başarılı savunma oyuncusu için 5.5 milyon euro ve orta saha oyuncusu Walter Montaya’yı teklif ettiği öğrenildi.

2015 yılında Lille’den 7,5 milyon euro’ya Fenerbahçe’ye transfer edilen 28 yaşındaki Kjaer’in sözleşmesi 2019 yılında sona erecek.

Fenerbahçe, İtalyan devi Milan’ın Danimarkalı oyuncu için yaptığı 8 milyon euro’luk teklifini reddetmişti.

25 Temmuz 2017 `Fenerbahçe, Milan`ın Simon Kjaer teklifini reddetti` Fenerbahçe'nin Danimarkalı savunma oyuncusu Simon Kjaer'i kadrosuna katmak isteyen Milan, sarı-lacivertli kulübe ilk teklifini 8 milyon Euro olarak yaptı. Ancak Fenerbahçe, bu teklifi düşük gördü ve reddetti. İlgili Haberi Oku