SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin yeni transferi Isla’nın sevgilisi Gala Caldirola’dan Türkçe paylaşım

Fenerbahçe'nin Cagliari'den transfer ettiği Mauricio Isla, taraftarın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ancak Isla kadar sevgilisi Gala Caldirola da yaptığı paylaşımlar ile Fenerbahçe'ye gönül verenlerin sempatisini kazandı. Güzel mankenin Isla'ya Türkçe yazdığı mesaj ise takipçileri tarafından büyük çok beğenildi.

Güncellenme: 11:31, 25/07/2017
Fenerbahçe’nin yeni transferi Isla’nın sevgilisi Gala Caldirola’dan Türkçe paylaşım

Fenerbahçe taraftarı, Cagliari’den transfer edilen Mauricio Isla’yı havalimanında coşkulu bir şekilde karşılaşmıştı. Gece yarısı indiği İstanbul’da taraftarın yoğun ilgisi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Isla, havalimanından çıkmakta zorlanmıştı. Ancak Mauricio Isla kadar sevgilisi Gala Caldirola da Fenerbahçe taraftarının ilgisiyle karşılaştı. Yaptığı Instagram paylaşımları ile dikkat çeken Gala Caldirola, Isla ile bir fotoğrafının altına yazdığı Türkçe mesajla Fenerbahçe taraftarlarının gönüllerini fethetti.

İLGİLİ HABER Fenerbahçeli Isla`nin sevgilisi Gala Caldirola Fenerbahçeli Isla`nin sevgilisi Gala Caldirola

Isla’yı yanağından öptüğü bir fotoğrafa önce İspanyolca “Sonreímos juntitos” yazan Gala Caldirola, bu mesajın hemen yanına da Türkçe “Seni tüm kalbimle seviyorum” yazısını kondurdu. Gala Caldirola’nın yaptığı Türkçe paylaşım büyük beğeni aldı.

Sonreímos juntitos