SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cristiano Ronaldo, Real Madrid’deki geleceği hakkında ilk kez konuştu

Real Madrid'de kalıp kalmayacağı merak edilen Portekizli süperstar Cristiano Ronaldo, geleceği hakkında ilk kez konuştu. Yıldız futbolcu Marca'ya Real Madrid'de kalmak istediğini belirtti.

Güncellenme: 16:07, 25/07/2017
Cristiano Ronaldo, Real Madrid’deki geleceği hakkında ilk kez konuştu

Real Madrid’in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, takımındaki geleceği hakkındaki soru işaretlerine nokta koydu. Ronaldo, Marca’ya yaptığı açıklamada gelecek sezon da Real Madrid forması giymek istediğini belirtti.

Vergi kaçırdığı gerekçesiyle açılan davanın ardından İspanya’dan ayrılmayı düşündüğü söylenen ve hakkında eski takımı Manchester United’a transfer olacağı şeklinde haberler yapılan Ronaldo, sessizliğini koruyordu.

Daha önce Başkan Florentino Perez, Ronaldo’nun ayrılmak istediği yönündeki iddiaları yalanlarken 32 yaşındaki süperstar ilk kez konuştu.

İLGİLİ HABER Real Madrid`den Kylian Mbappe`ye 180 milyon euro! Real Madrid`den Kylian Mbappe`ye 180 milyon euro!

“Geçen sezon takımımla büyük kupaları kazanmak bireysel ödüller kazanmak kadar harikaydı. Bunu tekrar etmek iyi olurdu. Her yıl daha fazla çalışmanız gerek. Ben de devam edeceğim. Futbol benim hayatım, tutkum” diyen Ronaldo’nun bu ifadeleri “Takımda kalıyor” şeklinde yorumlandı.

Yayınlanma Tarihi:16:04,