SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Cinayete teşebbüs gibi… Futbolcudan sahayı karıştıran yumruk!

Cinayete teşebbüs gibi… Futbolcudan sahayı karıştıran yumruk!

Arjantin, futbol sahalarında çok ender görülen bir kavgaya sahne oldu

SKOR DIŞ HABERLER / ÖZEL

Arjantin’de Bölgesel Güney Ligi’nin ilk günü inanılmaz bir saha içi vahşetiyle başladı. Pacífico de Cabildo ve Villa Miter arasındaki maçta sadece goller yoktu, yumruklar ve tekmeler de vardı.

25 Temmuz 2017 90 milyon euro`luk Naby Keita antrenman iptal ettirdi Liverpool'un bonservis bedeli olarak 90 milyon euro'ya kadar çıktığı ancak kulübü Leipzig'i ikna edemediği için kadrosuna katamadığı Naby Keita, dün takımının gerçekleştirdiği antrenmana damga vurdu. Takım arkadaşına yaptığı hareket, antrenmanın yarıda kalmasına neden oldu. İlgili Haberi Oku Hakem Juan Ignacio Nebietti, durum 3-2 devam ederken ikinci yarıda oyuncular arasında çıkan inanılmaz kavga sonucunda iki kişiye kırmızı kart gösterip maçı tatil etti. Skandal kavgaya sadece sahadaki futbolcular değil yedek oyuncular ve teknik ekiptekiler de dahil oldu. Arjantinli yetkililerin video görüntülerini izleyerek puan silmeye kadar varacak ağır cezalar vermesi bekleniyor.

Videodaki en dikkat sarsıcı görüntü, bir futbolcunun yerdeki rakibinin suratına acımasızca yumruk attığı andı. Kavga bu yumruğun ardından toplu bir kaosa dönüştü.