SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ta Ricardo Quaresma kampa katıldı

Beşiktaş’ta Ricardo Quaresma kampa katıldı

Portekizli yıldız oyuncu Ricardo Quaresma, Beşiktaş'ın İspanya kampına katıldı. Çalışmalara başlayan Quaresma'ya iki günlük para cezası verilecek.

Sezon hazırlıklarına İspanya’da devam eden Beşiktaş bu sabah yaptığı antrenman ile çalışmalarına devam etti. Kampa 2 gün geç katılan ve buna göre bir para cezasıyla karşı karşıya kalacak olan Ricardo Quaresma’nın da yer aldığı idman yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Antrenman takım halinde yapılan ısınma ve streching çalışması ile başladı. Pas çalışması, top kontrol çalışması ve dar alanda kontrol pas çalışması yapıldı. İdman, taktik programının yer aldığı uygulamalar, şut çalışması ve minik kale maç ile  sona erdi.

Beşiktaş, kamp çalışmalarına bu akşam TSİ saat 21.00’de oynayacağı Real Valladolid hazırlık maçı ile devam edecek. 24 Temmuz 2017 Kampa geç katılan Quaresma`ya 2 günlük ceza Süper Lig ekibi Beşiktaş, yeni sezon hazırlıkları için İspanya'ya giderken Başkan Fikret Orman ve transfer ekibi de boş durmayacak. Öte yandan kampa geç katılan Quaresma'ya ceza kesileceği öğrenildi İlgili Haberi Oku