SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Ay’dan Mert Günok açıklaması: Galatasaray’la anlaşacağız gibi

Süper Lig ekibi Bursaspor'un başkanı Ali Ay, kaleci Mert Günok'un Galatasaray'a transferiyle ilgili net açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 00:25, 25/07/2017
Ali Ay’dan Mert Günok açıklaması: Galatasaray’la anlaşacağız gibi

Bursaspor Başkanı Ali Ay, kaleci Mert Günok’un Galatasaray’a transfer olacağını söyledi.

Kaleci Mert Günok’un durumu hakkında bilgi veren Ali Ay ‘Mert özünde çok iyi bir insan. Ama biz kulübün bütçesini düşünmek zorundayız. Mert’in maliyeti 1 milyon euro’nun üzerinde. 2. kaleci için yüksek rakam. Bursaspor için çok yüksek. Kendisiyle görüştük, bugün Galatasaray’la anlaşacağız gibi.’dedi.

İLGİLİ HABER Galatasaray`a Feghouli müjdesi! Galatasaray`a Feghouli müjdesi!

Takımdan ayrılacak isimlerle kamp dönüşü görüşeceklerini ifade eden Başkan Ay ‘Geçen senelerde yapılan yanlışlar vardı. Bir mevkiye fazladan oyuncular alınıyordu. Şu an burada 30 tane oyuncu var. Bursa’da da oyuncularımız var. 11 oyuncu gidecek. Bir kısmı tabiki genç isimler. Geçen sezondan hocamızın düşünmediği isimler var. Kamp sonunda görüşeceğiz, yollarımız ayrılacak.’diye konuştu.

Bursa Olay’a konuşan Ali Ay ‘Volkan Şen’le ilgili konuşulmuş, bitmiş bir şey yok. Hoca ‘olsa iyi olur’ dedi aslında. Hayalperest olmamak lazım. Yusuf Erdoğan üzerinde durduk. Beşiktaş’la konuşması oldu. Trabzonspor yüksek bir rakam isteyecek. Şuan görüştüğümüz 2-3 oyuncu var. Hafta sonuna kadar gelişme olabilir. Bu sene yoğurdu üfleyerek yiyiyoruz. Kanat 2 tane lazım. Onun için uğraş veriyoruz. Belki forvet alacağız. Kanat özellikli forvet olabilir. Sağ bek çalışmaları yapılıyor. Ligler başlamadan olması gerekiyor transferlerin. Bitirmemiz gerekir dedim hocaya. O da hep ‘Başkan sabır’ diyor. Kaktı yapacak isimler üzerinde duruyoruz’ dedi.

CNN Türk