SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

90 milyon euro’luk Naby Keita antrenman iptal ettirdi

Liverpool'un bonservis bedeli olarak 90 milyon euro'ya kadar çıktığı ancak kulübü Leipzig'i ikna edemediği için kadrosuna katamadığı Naby Keita, dün takımının gerçekleştirdiği antrenmana damga vurdu. Takım arkadaşına yaptığı hareket, antrenmanın yarıda kalmasına neden oldu.

Güncellenme: 08:19, 25/07/2017

Leipzig’in Gineli yıldız orta saha oyuncusu Naby Keita, dün takımının antrenmanına damga vurdu. Liverpool’un uzun süredir peşinde koştuğu ve 90 milyon euro bonservis bedeli ödemeye hazır olduğu Keita’nın takım arkadaşı Diego Demma yaptığı hareket, antrenmanın yarıda kesilmesine neden oldu.

İLGİLİ HABER Avrupa`nın devleri Thomas Müller`i istiyor! Avrupa`nın devleri Thomas Müller`i istiyor!

Top kapma mücadelesinde Demma’ya oldukça sert bir müdahalede bulunan Keita’nın bu hareketine takım arkadaşları da tepki gösterdi. Antrenmanda gerilim artarken Leipzig Teknik Direktörü Ralph Hasenhuttl çalışmayı yarıda kesti. Hastaneye kaldırılan Demma’yı ziyarete giden Keita, takım arkadaşında özür diledi.

İLGİLİ HABER Manchester City, Benjamin Mendy transferini resmen açıkladı Manchester City, Benjamin Mendy transferini resmen açıkladı

Liverpool’da oynamak istediğini her fırsatta dile getiren Keita’nın bu hareketi, Leipzig yönetimine, transferine izin verilmediği için, bir tepki mesajı olarak yorumlandı.