SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

McGregor’ın sınırı yok! Mayweather’a aldatan eski sevgilisinden yüklendi!

Conor McGregor ve Floyd Mayweather arasında 26 Ağustos’ta Las Vegas’ta T-Mobile Arena’da yapılacak dev maç öncesi gerilim zirveye tırmandı.

Güncellenme: 11:10, 24/07/2017
McGregor’ın sınırı yok! Mayweather’a aldatan eski sevgilisinden yüklendi!

SKOR DIŞ HABERLER / ÖZEL

McGregor, NBA oyuncusu CJ Watson’ın 23 numaralı formasıyla dolaşmaya başlayarak karşılaşma öncesi Mayweather’ın damarına bastı. O dönemki sevgilisi Josie Harris’in Mayweather’ı 2010 yılında CJ Watson ile aldattığı iddia edilmişti. Mayweather üç çocuğunun annesi olan Josie Harris’e şiddet uygulamış, Harris polise bunun CJ Watson ile romantik yazışmalarından kaynaklandığını söylemişti. Mayweather 90 gün hapis yatmış, 100 saat toplum hizmeti gerçekleştirmiş ve 12 aylık aile içi şiddete karşı eğitim programına katılmıştı.

İLGİLİ HABER Conor McGregor`dan Floyd Mayweather`a küfürlü subliminal mesaj Conor McGregor`dan Floyd Mayweather`a küfürlü subliminal mesaj

McGregor’ın forma tahriki, bir başka NBA oyuncusu Draymond Green’in olaya müdahil olmasıyla daha da kızıştı. 2008-2010 yılları arasında CJ Watson’ın giydiği Golden State Warriors’ın 23 nolu formasını şimdilerde terleten Green, Instagram’dan “Biz seni değil Floyd’u destekliyoruz. O formayı çıkar” şeklinde paylaşım yaptı. Sivri dilli McGregor’ın yanıtı gecikmedi:

“Ne s**** olduğunu bilmiyorum. Çocuk sana saygısızlık yapmak istemem. Takılmaya devam et, okulunu bırakma. Şimdi kendine sor neden CJ’yi destekliyorum, basketbolu bilmiyor ve s**** takmıyorken. Ben kafaları yere çarparım topları değil. Bu oyun değil evladım”.

İLGİLİ HABER Rosanna Arkle boksör Floyd Mayweather`la maç yapmak istiyor Rosanna Arkle boksör Floyd Mayweather`la maç yapmak istiyor Mayweather’a destek olmak isterken konunun alevlenmesine neden olan Green ise altta kalmadı ve 23 numaralı formanın kendisinden sonra emekliye ayrılacağını ima etti:”Hahaha benim onunla işim bittiğinde forma bir daha giyilmeyecek palyaço. O formayı çıkar, sen inanılmaz bir internet trolüsün”.

Yayınlanma Tarihi:10:44,