SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Fenerbahçe’nin Samuel Eto’o formülü

Samuel Eto'o transferini bitirmek üzere olan Fenerbahçe, Finansal Fair-Play nedeniyle takas yoluna gidiyor. Sarı-lacivertliler Eto'o için Antalyaspor'a Aatif Chahechouhe ve bir miktar para verecek.

Güncellenme: 17:47, 24/07/2017
İşte Fenerbahçe’nin Samuel Eto’o formülü

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe transferde beklenmedik bir hamle yaptı ve Antalyaspor’un Kamerunlu dünya yıldızı Samuel Eto’o ile anlaşmaya vardı. Forvet ihtiyacını dünyaca ünlü süper yıldız ile gideren sarı-lacivertlilerin önümüzdeki günlerde Eto’o transferini ve transferin detaylarını açıklaması bekleniyor.

Merak uynadıran transferin nasıl gerçekleşeceğini ise DHA açıkladı. Finansal Fair-Play kuralları nedeniyle transferde ince eleyip sık dokuyan sarı-lacivertli yönetim, Kamerunlu Samuel Eto’o için takas formulünü devreye sokacak.

Robin van Persie’nin yanına aradığı etkili forveti Antalya’da bulan Fenerbahçe, Antalyaspor’a Aatif ve bir miktar para vererek hucüm hattını Persie’den sonra ikinci bir dünya yıldızıyla dolduracak. Bilindiği üzere Antalya ve Eto’o cephesi de bu takasa oldukça sıcak bakıyor. İLGİLİ HABER Samuel Eto`o Fenerbahçe`de... Samuel Eto`o Fenerbahçe`de...