SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Igor Tudor’dan Volkan Şen’e yeşil ışık

Igor Tudor’dan Volkan Şen’e yeşil ışık

Galatasaray ile adı geçmeye başlayan Volkan Şen’e, Teknik Direktör Igor Tudor’un yeşil ışık yaktığı öğrenildi.

Sarı-kırmızılı kulüp ile adı geçmeye başlayan Volkan Şen'e, Teknik Direktör Igor Tudor'un yeşil ışık yaktığı öğrenildi. Hırvat çalıştırıcının bonservisi elinde olan milli futbolcu için olumlu rapor bildirdiği ortaya çıktı.

Yerli futbolcu transferine de statü gereği ihtiyaçları olduğunu belirten Tudor'un, “Volkan sorunlu bir isim gibi gelebilir ama bizim için maliyeti yönünden büyük bir risk değil. Milli takım havuzunda bulunan önemli bir yetenek. Kadromuzda yer alması bizim açımızdan bir avantaj olabilir. Bu yüzden Volkan Şen'i transfer edelim” diye yönetime rapor verdiği bildirildi.

24 Temmuz 2017 Galatasaray`dan Arda Turan bombası! Avrupa'ya Temmuz'da veda ve taraftarın tepkisi, Başkan Dursun Özbek'i tüm sorunlara çözüm niteliğinde bir isme itti... O oyuncu, Galatasaraylılar'ın gönlünde her zaman yeri olan Arda Turan. Barcelona'daki geleceği uzun süredir tartışılan yıldız futbolcuyla ilk temasın kurulduğu ve olumlu sinyal alındığı da öğrenildi. Final görüşmesi Özbek ile Arda arasında yüzyüze olacak. İlgili Haberi Oku