SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’a Feghouli müjdesi!

Menajer Ahmet Bulut, Galatasaray'ın transfer etmek için uğraştığı Feghouli hakkında açıklamalarda bulundu. Ahmet Bulut, Galatasaray-Feghouli arasındaki transfer görüşmesinin bir iki gün içinde netleşeceğini söyledi.

Güncellenme: 11:09, 24/07/2017
Galatasaray’a Feghouli müjdesi!

West Ham formasını giyen Sofiane Feghouli’nin menajeri Ahmet Bulut Galatasaray’la görüşmelerin sürdüğünü, transferin bir iki güne netleşeceğini söyledi. BeinSports’a konuşan Ahmet Bulut açık ifadeler kullanmaktan kaçınırken transfer görüşmelerinin birkaç gün içinde netleşeceğini söyledi. Bulut görüşmeler için ‘pozitif ilerliyor’ ifadesini kullanmakla yetindi. Galatasaray yönetimi, daha önce oyuncunun bonservisi konusunda West Ham United ile 4.5 milyon Euro’ya anlaşmıştı.

İLGİLİ HABER Cenk Ergün'den Sofiane Feghouli ve Sinan Gümüş açıklaması Cenk Ergün'den Sofiane Feghouli ve Sinan Gümüş açıklaması

Yaz transfer döneminin en hareketli takımlarından Galatasaray, West Ham United forması giyen Sofiane Feghouli ile 4 yıllık anlaşmaya vardığı öne sürülüyor. Sarı-kırmızılılar, West Ham United kulübü ile prosedürleri tamamlayarak, Feghouli’yi en geç perşembe akşamına kadar İstanbul’a getirmeyi planlıyor.

İLGİLİ HABER Galatasaray`dan Arda Turan bombası! Galatasaray`dan Arda Turan bombası!

Galatasaray, İngiliz kulübüyle ödeme şartları konusunda anlaşıp transferi bitirecek.