SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’a Feghouli müjdesi!

Galatasaray’a Feghouli müjdesi!

Menajer Ahmet Bulut, Galatasaray'ın transfer etmek için uğraştığı Feghouli hakkında açıklamalarda bulundu. Ahmet Bulut, Galatasaray-Feghouli arasındaki transfer görüşmesinin bir iki gün içinde netleşeceğini söyledi.

West Ham formasını giyen Sofiane Feghouli’nin menajeri Ahmet Bulut Galatasaray’la görüşmelerin sürdüğünü, transferin bir iki güne netleşeceğini söyledi. BeinSports’a konuşan Ahmet Bulut açık ifadeler kullanmaktan kaçınırken transfer görüşmelerinin birkaç gün içinde netleşeceğini söyledi. Bulut görüşmeler için ‘pozitif ilerliyor’ ifadesini kullanmakla yetindi. Galatasaray yönetimi, daha önce oyuncunun bonservisi konusunda West Ham United ile 4.5 milyon Euro’ya anlaşmıştı.

24 Temmuz 2017 Cenk Ergün'den Sofiane Feghouli ve Sinan Gümüş açıklaması Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Fransa dönüşü açıklamalarda bulundu İlgili Haberi Oku

Yaz transfer döneminin en hareketli takımlarından Galatasaray, West Ham United forması giyen Sofiane Feghouli ile 4 yıllık anlaşmaya vardığı öne sürülüyor. Sarı-kırmızılılar, West Ham United kulübü ile prosedürleri tamamlayarak, Feghouli’yi en geç perşembe akşamına kadar İstanbul’a getirmeyi planlıyor.

24 Temmuz 2017 Galatasaray`dan Arda Turan bombası! Avrupa'ya Temmuz'da veda ve taraftarın tepkisi, Başkan Dursun Özbek'i tüm sorunlara çözüm niteliğinde bir isme itti... O oyuncu, Galatasaraylılar'ın gönlünde her zaman yeri olan Arda Turan. Barcelona'daki geleceği uzun süredir tartışılan yıldız futbolcuyla ilk temasın kurulduğu ve olumlu sinyal alındığı da öğrenildi. Final görüşmesi Özbek ile Arda arasında yüzyüze olacak. İlgili Haberi Oku

Galatasaray, İngiliz kulübüyle ödeme şartları konusunda anlaşıp transferi bitirecek.