SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’den Ben Arfa için transfer hamlesi

Fenerbahçe’den Ben Arfa için transfer hamlesi

Süper Lig ekibi Fenerbahçe, PSG'de forma giyen Ben Arfa için harekete geçti. Sarı lacivertli yöneticiler Paris'in yolunu tutuyor...

Fenerbahçe bir yıldız transferini daha bitirmek üzere. Sarı lacivertli yöneticiler Hatem Ben Arfa transferini sonuçlandırmak için Paris seferine çıkıyor.

Hürriyet Gazetesi’nden Ahmet Ercanlar’ın haberine göre; Aziz Yıldırım’ın bitirmek için uğraştığı Ben Arfa transferi için 25 Temmuz Salı günü 10:25’te Paris seferi başlıyor.

Fenerbahçe’nin uzun zamandır peşinden koştuğu Ben Arfa PSG, ile yolları ayırmak üzere. Fransız ekibi kamplarına götürülmeyen yıldız oyuncu sosyal medyadan bu duruma isyan ederek düşürüldüğü bu durumun haksızlık olduğunu söyledi. 18 Temmuz 2017 Fenerbahçe`nin gündeminde yer alan Hatem Ben Arfa`nın menajerinden açıklamalar Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Hatem Ben Arfa'nın menajeri konuştu. Michel Ouazine, oyuncusunun PSG'den ayrılacağını doğrularken Fransız yıldızın Türkiye'ye gitmek istemediğini net bir şekilde ifade etti. İlgili Haberi Oku

Bunun üzerine sarı lacivertli yöneticiler devreye girerek transferi son aşamaya getirdi. Yöneticilerin 25 Temmuz Salı günü transferi bitirerek kesin sonuç alması bekleniyor.

PSG’de kadro dışı kalan Ben Arfa Fransız devinden kesin olarak ayrılacak. Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, “Ben Arfa’yı alsak nerede oynatacağız” diye açıklamada bulunmuştu.

Geçmiş dönemde transferi için büyük çaba harcanan yıldız oyuncu sarı-lacivertli formaya çok yakın.