SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe, Lima’yı bekliyor!

Fenerbahçe, Santos'lu Lucas Lima'dan yanıt bekliyor. Avrupa'da oynamak isteyen futbolcuyla başka takımların da ilgisi bulunuyor. Bu arada Lima, Bahia karşısında 90 dakika forma giydi ve 1 de asist yaptı.

Güncellenme: 08:41, 24/07/2017
Fenerbahçe, Lima’yı bekliyor!

Fenerbahçe, Santos’lu Lucas Lima’yı bekliyor. Brezilyalı yıldıza teklifini ulaştıran sarı lacivertliler, futbolcunun yanıtını bekliyor.

Santos Kulübü'nün sözleşme uzatma teklifine, Avrupa’da oynama isteği nedeniyle cevap vermeyen Lucas Lima’nın kısa süre içerisinde kararını vermesi bekleniyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Santos Başkanı Modesto Roma “Bu konuyla ilgili endişe basına ait, bize değil. Sözleşme uzatmak için önümüzde daha uzun süre var” yorumunda bulundu.

Fenerbahçe yönetimi geçtiğimiz günlerde hem Santos Başkanı ile hem de oyuncunun menajeri Edson Khodor ile temas kurarak şartlar üzerine görüşmüştü.

Son olarak Santos’un Bahia’yı 3-0 yendiği maçta 90 dakika sahada kalan deneyimli 10 numara, 1 de asist yaptı. Brezilya’nın önde gelen yayın kuruluşu Globoesporte’nin maç analizinde 3 golü de atan Bruno Henrique’nin ardından maçın en iyi ikinci ismi seçilen Lima, 10 üzerinden 8.5 puan aldı.

İLGİLİ HABER Maurico Isla Fenerbahçe`ye tesadüf sonucu transfer edildi! Maurico Isla Fenerbahçe`ye tesadüf sonucu transfer edildi!