SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe Eto’o’yu önce yalanladı, sonra resmi siteden kaldırdı!

Fenerbahçe Eto’o’yu önce yalanladı, sonra resmi siteden kaldırdı!

Fenerbahçe, Samuel Eto'o'nun transferine ilişkin yayınladığı yalanlama açıklamasını kaldırdı.

Fenerbahçe'den öğle saatlerinde yapılan açıklamada “Bugün tarihli Fanatik gazetesinde “Eto'o Fener'e Geliyor” başlığı ile yayınlanan haber tüm içeriği ile yalandır. Söz konusu futbolcu ile ilgimiz yoktur. Özel haber görünümü kazandırılarak, hiçbir dayanağı olmayan, ayıp sınırlarını aşmış, tüm içeriği ile hayal ürünü detaylarla hazırlanmış bu haber, gazetecilik etik kurallarına gölge düşürmekte ve bilgi kirliliğine yol açarak yalan haber üzerine yorumlar yapılmasına neden olmaktadır. Masa başında uydurulan bu tür haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederiz.” ifadeleri kullanılmıştı.

Ancak söz konusu açıklama gece saatlerinde Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden kaldırıldı. Bu hareket transfer dedikodularını da beraberinde getirdi.

Fenerbahçe daha önce yalanladığı Roberto Carlos, Mehmet Topuz ve Alper Potuk gibi futbolcuların transferini gerçekleştirmişti.

(Milliyet)

24 Temmuz 2017 Fenerbahçe`ye İtalya`dan kötü haber! Santrfor arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'nin Milan'a M'baye Niang için yaptığı teklifin reddedildiği ortaya çıktı. İlgili Haberi Oku