SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’e Samuel Eto’o tepkisi!

Fenerbahçe'nin Samuel Eto'o transferini bitirdiği şeklindeki haberlerin ardından Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'e tepki yağdı. Özellikle Beşiktaş taraftarları, geçtiğimiz sezon başında ve devre arasında transferine izin vermediği Eto'o'yu ezeli rakiplerine satmasına kızıp, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ü sosyal medyada sert sözlerle eleştirdi. Ayrıca paylaşımlarda Fenerbahçe'nin üçüncü kalecisi Ertuğrul'un Boluspor'a transferine de göndermelerde bulunuldu.

Güncellenme: 16:54, 24/07/2017
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’e Samuel Eto’o tepkisi!

Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon Beşiktaş’ın transfer etmek için büyük çaba harcadığı, ancak sonuca ulaştıramadığı Samuel Eto’o’yu renklerine bağlamak üzere… Samuel Eto’o ve kulübü Antalyaspor ile büyük ölçüde anlaşan Fenerbahçe’nin bu transferi, Beşiktaş taraftarının tepkisini çekti. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün geçtiğimiz sezon Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın da konuk olduğu stadyum açılışında, “Samuel Eto’o takımda kalacak” şeklindeki açıklaması ve bu açıklamayı şova çevirmesi, iki kulübün arasını açmıştı. Şimdi Samuel Eto’o’nun Fenerbahçe’ye satılması ile bu gerginlik yeniden alevlendi.

İLGİLİ HABER Son dakika... Samuel Eto`o Fenerbahçe`de Son dakika... Samuel Eto`o Fenerbahçe`de

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’e tepki yağdıran Beşiktaş taraftarı, Samuel Eto’o’nun Fenerbahçe’ye satılmasına sosyal medya üzerinden sert sözlerle eleştiri yağdırdı. Paylaşımlarda Fenerbahçe’nin üçüncü kalecisi Ertuğrul Taşkıran’ın Boluspor’a transferine, Antalyaspor’un Eto’o trasferi için sarı-lacivertli kulübe para ödeyeceği şeklinde göndermelerde de bulunuldu. İşte o paylaşımlardan bazıları:

Yayınlanma Tarihi:16:52,