SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne dev Evkur Yeni Malatyaspor bayrağı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne dev Evkur Yeni Malatyaspor bayrağı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne Gençlik 44 Malatyaspor Taraftarlar Derneği'nin girişimiyle Evkur Yeni Malatyaspor bayrağı asıldı. Dernekten yapılan açıklamada bayrağın asılmasında İstanbul Valisi Vasip Şahin'in de kendilerine destek verdiğini ifade etti.

Gençlik 44 Malatyaspor Taraftarlar Derneği, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne Evkur Yeni Malatyaspor'un dev bayrağını astı.

Bayrağın 1 hafta boyunca asılı kalacağı ve bu süre içerisinde de köprünün ışıklarının sarı-kırmızı yanacağı belirtildi. Takımlarının geçen sezon TFF 1. Lig'de elde ettiği başarı nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Gençlik 44 Malatyaspor Taraftarlar Derneği olarak dev bayrak astıklarını belirten dernek başkanı Sinan Şire, bayrağın 1 hafta süreyle köprüde asılı kalacağını söyledi. 21 Temmuz 2017 Yeni Malatyaspor`da Ertuğrul Sağlam'dan futbolcularına askeri eğitim Yeni sezon hazırlıklarını Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nde sürdüren Evkur Yeni Malatyaspor güç depolamaya devam ediyor. Sarı-siyahlıların, güç ve dayanıklılık çalışması askeri eğitim kamplarını aratmadı. Bazı futbolcuların ağır çalışma temposundan dolayı zorlandığı belirtildi. İlgili Haberi Oku

Bayrağın asılmasında Malatya'da da valilik yapmış, İstanbul Valisi Vasip Şahin'in kendilerine destek olduğunu kaydeden Şire, “Gençlik 44 Malatyaspor Taraftarlar Derneği olarak bu organizasyondaki yardımlarından dolayı İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin’e, Karayolları 1.Bölge Müdürlüğüne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Bayrağımızda ‘Biz de geldik gardaş' yazılı. 15 Temmuz Köprüsü'nün Işıkları da 1 hafta süreyle sarı-kırmızı yanacak” dedi.