SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne dev Evkur Yeni Malatyaspor bayrağı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne Gençlik 44 Malatyaspor Taraftarlar Derneği'nin girişimiyle Evkur Yeni Malatyaspor bayrağı asıldı. Dernekten yapılan açıklamada bayrağın asılmasında İstanbul Valisi Vasip Şahin'in de kendilerine destek verdiğini ifade etti.

Güncellenme: 14:44, 24/07/2017
15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne dev Evkur Yeni Malatyaspor bayrağı

Gençlik 44 Malatyaspor Taraftarlar Derneği, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne Evkur Yeni Malatyaspor'un dev bayrağını astı.

Bayrağın 1 hafta boyunca asılı kalacağı ve bu süre içerisinde de köprünün ışıklarının sarı-kırmızı yanacağı belirtildi. Takımlarının geçen sezon TFF 1. Lig'de elde ettiği başarı nedeniyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Gençlik 44 Malatyaspor Taraftarlar Derneği olarak dev bayrak astıklarını belirten dernek başkanı Sinan Şire, bayrağın 1 hafta süreyle köprüde asılı kalacağını söyledi. İLGİLİ HABER Yeni Malatyaspor`da Ertuğrul Sağlam'dan futbolcularına askeri eğitim Yeni Malatyaspor`da Ertuğrul Sağlam'dan futbolcularına askeri eğitim

Bayrağın asılmasında Malatya'da da valilik yapmış, İstanbul Valisi Vasip Şahin'in kendilerine destek olduğunu kaydeden Şire, “Gençlik 44 Malatyaspor Taraftarlar Derneği olarak bu organizasyondaki yardımlarından dolayı İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin’e, Karayolları 1.Bölge Müdürlüğüne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Bayrağımızda ‘Biz de geldik gardaş' yazılı. 15 Temmuz Köprüsü'nün Işıkları da 1 hafta süreyle sarı-kırmızı yanacak” dedi.