SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Östersund faciasını transferle unutturacak

Galatasaray'da ilk hedef Feghouli. Özbek ve Ergün Paris'e gitti. İkili daha sonra İngiltere'ye geçerek Fernando ve Denayer için City ile masaya oturacak.

Güncellenme: 08:07, 23/07/2017
Galatasaray Östersund faciasını transferle unutturacak

Kulüp tarihinin sportif anlamda en kötü dönemlerinden birini geçiren, geçen sezonu kupasız kapattıktan sonra Avrupa Ligi ön elemesinde da İsveç ekibi Östersunds'a boyun eğen Galatasaray'da yönetim, gelen tepkileri dindirmenin ilacını buldu: Transfer.

İLGİLİ HABER Gheorghe Hagi`den Galatasaray itirafı Gheorghe Hagi`den Galatasaray itirafı

Facia sonrası transfer için hızlanan Cimbom'da Başkan Dursun Özbek, Sofiane Feghouli'nin menajeriyle bir araya gelmek için Sportif Direktör Cenk Ergün'le birlikte Paris'e gitti.

Daha önce West Ham United ile 5 milyon Euro karşılığında anlaşma sağlanmıştı. Cezayirli oyuncunun istediği imza parası konusunda görüşmeler tıkanmıştı.

DENAYER’E KİRALAMA FORMÜLÜ

Kötü gidişatın ardından imza parasında orta yol arayacak olan Özbek ve Ergün'ün, Feghouli görüşmelerinin ardından İngiltere'ye geçmesi bekleniyor. Manchester City ile Fernando ve Jason Denayer için pazarlığa oturulacak.

İngiliz kulübünün, Brezilyalı orta saha oyuncusu için 8 milyon Euro'luk inadı kırılmaya çalışılıyor. Belçikalı savunmacı için ise kiralama formülü gündemde.

İLGİLİ HABER Galatasaray, Tudor için yargıya başvuruyor! Galatasaray, Tudor için yargıya başvuruyor!

Yayınlanma Tarihi:08:06,