SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş, Negredo transferinde anlaşma sağladı

Siyah-beyazlı yönetim, Teknik Direktör Şenol Güneş’in onayını aldı ve 31 yaşındaki forvet ile senelik 3.5 milyon Euro’dan anlaşmaya vardı.

Güncellenme: 09:36, 23/07/2017
Beşiktaş, Negredo transferinde anlaşma sağladı

Ali AYDIN – SÖZCÜ SKOR / Vincent Aboubakar'ın Porto'ya geri dönmesinin ardından “Daha iyisini alırız” diyen Başkan Fikret Orman, yıldız bir forvetin transferinde de sona geldi.

Siyah-beyazlılar, İspanyol forvet Alvaro Negredo'ya senelik 3.5 milyon Euro teklif etti ve Negredo, ‘tamam' dedi. Valencia ile 1 yıllığına kiralık teklifiyle ilgili görüşmelerini sürdüren Beşiktaş, önemli bir aşama kaydetti.

İspanyol kulüp ile Kartal'ın müzakerelerinde ufak tefek pürüzler kaldı. Transferin bu hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

İLGİLİ HABER Şenol Güneş orta saha istedi, yönetim reddetti Şenol Güneş orta saha istedi, yönetim reddetti

GÜNEŞ: GÜCÜMÜZE GÜÇ KATAR

Bugün İspanya'ya kamp için gidecek Orman ile Teknik Direktör Şenol Güneş arasında da Negredo transferi hakkında görüşme yapıldı.

Tecrübeli hoca transferin gerçekleşmesiyle takımın gücünde önemli bir yükselme olacağını iletti. 31 yaşındaki İspanyol forveti ikna eden Başkan Orman'ın, oyuncuya da imza parası olarak 2.5 milyon Euro ödeyeceği öğrenildi.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ın listesinden bir stoper eksildi Beşiktaş`ın listesinden bir stoper eksildi

Yayınlanma Tarihi:07:54,