SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

BBC sunucusunun mini etek yorumuna büyük tepki!

BBC'nin ünlü golf yorumcusu Peter Alliss, Nisan ayında yaptığı mini etek gafı ile çok konuşulmuştu. Gaf yeniden gündeme geldi, hem de bizzat kendisi tarafından...

Güncellenme: 07:56, 24/07/2017
BBC sunucusunun mini etek yorumuna büyük tepki!

SKOR DIŞ HABERLER / ÖZEL

BBC’nin efsane golf yorumcusu Peter Alliss’in Nisan ayındaki Masters turnuvasında mikrofonlar kapalı zannederken kullandığı bazı ifadeler büyük tepki görmüştü. Alliss, ünlü golfçü Sergio Garcia’nın nişanlısı için “Kampüsteki en kısa etek onunki” yorumunu yapmış ve yoğun bir şekilde cinsiyetçilik eleştirilerine maruz kalmıştı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe, Samuel Eto`o iddialarını yalanladı Fenerbahçe, Samuel Eto`o iddialarını yalanladı

Ünlü yorumcu tüm tepkilere rağmen geri adım atmış gibi görünmüyor. Alliss geçtiğimiz günlerde ‘Atlantic Golf & Lifestyle’ dergisine yazdığı yazıda konuyu tekrar gündeme getirdi ve daha da tartışma yaratacak şu ifadeleri kullandı:

“Eve geldim ve beni cinsiyetçilikle suçlayan çoğu kaba sayısız e-postayla karşılaştım. Sergio Garcia’nın kampüsteki en kısa eteği giydiği ile ilgili yorumumun altı çiziliyor. Ama giyiyordu. Gerçek bu. Birçokları golf sahasında öyle bir eteğin giyilmesini uygunsuz bulabilir. Neyse, çok güzel bacakları var ve kendisi de çok güzel ama o etek daha çok buz pateni gösterisine uygundu”.

Yayınlanma Tarihi:16:28,