SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zlatan Ibrahimovic futbola geri dönüyor

Yaşadığı sakatlık nedeniyle uzun süredir sahalardan uzak kalan Zlatan Ibrahimovic, futbola geri dönmek için çalışmalarına devam ediyor.

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / Geçen sezon yaşadığı sakatlık nedeniyle futbolu bırakması gündeme gelen Zlatan Ibrahimovic, Instagram’dan paylaştığı video ile “Dönüyorum” mesajı verdi.

35 yaşındaki İsveçli yıldız, Manchester United’ın Anderlecht ile oynadığı maçta hava topu mücadelesinden düşerken ayağını yanlış basınca sağ bacağından kötü şekilde sakatlanmıştı.

Zlatan’ın yayınladığı videoda bacağını güçlendirme çalışması yaptığı görülürken “Güç, kontrolsüz hiçbir şeydir” notunu paylaştı.

22 Temmuz 2017 Arsenal`dan Mesut Özil`e haftada 1.3 milyon TL Arsenal, Türk asıllı yıldızı Mesut Özil'i takımda tutabilmek için adeta servet önerdi. İlgili Haberi Oku

Başarılı futbolcunun görüntüsünü kaydeden kişisel antrenörü ise “Kral futbola geri dönüyor” demesi dikkatlerden kaçmadı.

Manchester United ile sözleşmesi sona eren ve serbest kalan başarılı futbolcunun bir sezon daha futbol oynaması bekleniyor.

22 Temmuz 2017 Paris Saint Germain`den sürpriz Alexis Sanchez hamlesi Fransa Ligue 1 devi Paris Saint Germain'in, Arsenal'in yıldızı Alexis Sanchez ile transfer görüşmesi gerçekleştirdiği iddia edildi İlgili Haberi Oku