SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor hazırlık maçında Eto Györ ile karşı karşıya geldi

Yeni sezon öncesi çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Macaristan 2. Lig ekiplerinden Eto Györ'e 2-1 mağlup oldu.

Güncellenme: 23:38, 22/07/2017
Trabzonspor hazırlık maçında Eto Györ ile karşı karşıya geldi

Trabzonspor, Slovakya´daki ikinci hazırlık maçında Macaristan 2. Lig ekibi, Eto Györ’e 2-1 mağlup oldu. Eto Györ’ün gollerini 63’te (penaltıdan) ve 90’da Rocsa atarken, Trabzonspor’un tek golü 70’te Yusuf Yazıcı’dan geldi.

MAÇ GECİKMELİ BAŞLADI

Bu arada Trabzonspor´un Eto Györ ile oynadığı hazırlık karşılaşması, aynı stadyumdaki atletizm müsabakalarının uzaması nedeniyle 20 dakika geç başladı.

Trabzonspor´da Yusuf Erdoğan, Dorogi Fc ile oynanan hazırlık maçının ardından Eto Györ ile oynanan hazırlık maçının kadrosunda da yer almadı. Karşılaşmayı saha kenarından izleyen oyuncunun herhangi bir sakatlığının bulunmadığı ve transferindeki belirsizlik nedeniyle oynatılmadığı öğrenildi. İLGİLİ HABER Muharrem Usta: Mucize ortaya çıkarmak hiç birimizin haddine değil Muharrem Usta: Mucize ortaya çıkarmak hiç birimizin haddine değil

Trabzonspor´un Eto Györ ile oynadığı hazırlık maçını az sayıda taraftar tribünden izleyerek takımlarına destek oldu. Karşılaşmayı izlemeye gelen bazı Slovak taraftarlar ise vatandaşları Kucka ve Durica ile bol bol fotoğraf çektirdi.

HASAN BATUHAN´DA VİZE SORUNU

Trabzonspor´un Macaristan´da yaptığı ilk etap kamp çalışmalarında yer alan Hasan Batuhan Artaslan´ın vize sorunları nedeniyle Slovakya kampına katılmadığı, genç oyuncunun 30 Temmuz´da sona erecek Slovakya kampına yetiştirtilmeye çalışıldığı kaydedildi.

STAT: X Bionic

HAKEMLER: Pavel Ochotnicki, Marek Galo, Peter Kovac

TRABZONSPOR: Esteban, Kamil Ahmet (Dk.46 Pereira), Durica (Dk.46 Uğur), Medjani, Mustafa Akbaş (Dk.46 Abdurrahim), Kucka (Dk.46 Aytaç), Onazi (Dk.46 Okay), Olcay (Dk.46 Yusuf Yazıcı), Bero, Bongonda, Rodallega

ETO GYÖR: Eric Zoltan, Vadasz, Adam Nagy, Debreceni (Dk.46 Rocsa), Pongracz, Bagi, Martin Nagy (Dk.46 Varga), Hagasfoldi, Lörand Szatmari (Dk.46 Erdzlyi), Kiliti (Dk.46 Adam Horvath), Zoltan Szamatri (Dk.55 Zimonyi)

GOLLER: Yusuf Yazıcı (70) / Rocsa (63 pen. ve 90)

SARI KART: Pereira (Trabzonspor)