SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta açıklamalarda bulundu

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, “Ekonomisi düzgün olmayan bir takım ne kadro kurarsa kursun, kimi alırsa alsın sonuç büyük bir hüsrandır” dedi. Başkan ayrıca hedeflerden bahsetti ve "Zirvelerin takımı olmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 00:34, 22/07/2017
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta açıklamalarda bulundu

Düzce Trabzonsporlular Derneği Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen 50. yıl Trabzonsporlular Birliktelik Gecesine katılan Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta yoğun ilgi ile karşılandı.

Gecede bir konuşma yapan Usta, kulübe sahip çıkılması gerektiğini işaret ederek, “Çok çalışmamız lazım. Bu yolculukta olağanüstü engelleri aşmamız lazım. Sizler de farkındasınız. Son yıllarda gerçekten üzüntümüz fazla. Büyük bir emek vermeye çalışıyoruz. Daha çok yakın tarihimizde yaşadıklarımızı hepiniz hatırlıyorsunuz. Ama yeniden bir umut ışığını görmüş durumdayız. Hepimiz 50. yılımızda ve 50 yılla birlikte gelecek yıllarımızda artık bir daha Trabzonspor’un üzdüğü taraftarlar ve üzdüğü bir camia olmak istemiyoruz. Bunu başarmak istiyorsak her birimiz Düzce'sinden Trabzon’a kadar dünyanın her tarafındaki bütün Trabzonsporlulara gerçekten kulübe sahip çıkmak düşüyor. Küçük büyük asla ve asla demeyelim. Kulübümüze elimizden geldiği kadar ne kadar destek olabiliyorsak sonuna kadar destek olalım. Bu desteğin karşılığını mutlaka ama mutlaka göreceğimizi bilelim. Bilesiniz ki biz gecemizi gündüzümüze kattık bu zor şartlarda iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz” dedi.

İLGİLİ HABER Trabzonspor hazırlık maçından galibiyetle ayrıldı Trabzonspor hazırlık maçından galibiyetle ayrıldı

“Artık zirvelerin takımı olmak istiyoruz” diyen Başkan Usta, konuşmasına şöyle devam etti:

“Trabzonsporlulara yakışan bir takım olsun istiyoruz. Bütün varımızla, yoğumuzla, gecemizle, gündüzümüz de bu önümüzdeki sene de iyi iş çıkarıp birbirimizin yüzüne bakmak istiyoruz. Sizin açınızdan bakıldığında bir taraftar olarak Trabzonspor’un sportif tarafını merak ediyor olabilirsiniz. Ben size hak veriyorum. Haklı olabilirsiniz ama şunu sakın unutmayalım. Ekonomisi düzgün olmayan bir takım ne kadro kurarsa kursun, kimi alırsa alsın sonuç büyük bir hüsrandır. Haliyle biz her tarafta büyük bir mücadele vererek Trabzonsporluları mutlu etmek için uğraşıyoruz. İnşallah o güzelim takımın 50 yıldır büyük emeklerle bugünlere gelen bu camianın mutlu olacağı bir sezonu birlikte yaşarız. Buna inanın buna destek verin etrafınızda olan herkesi bu konuda Trabzonspor kulübüne sahip çıkmaları için motive edin. Bu sene kenetlenme senemiz olsun.

Yayınlanma Tarihi:00:31,