SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray yönetiminden Tudor’a ‘Bırak’ mesajı

Sarı-kırmızılılarda, Tudor’a destek çıkan artık kimse kalmadı. Hırvat hocaya, “400 bin Euro tazminat için direnme. Bu tavır, hocalık kariyerini sekteye uğratır” mesajı gidiyor

Güncellenme: 10:21, 22/07/2017
Galatasaray yönetiminden Tudor’a ‘Bırak’ mesajı

Adı sanı duyulmamış Östersunds'a elenen Galatasaray, geleceğini çizme aşamasında. Hem İgor Tudor hem de yönetim hedefte.

Taraftarın Tudor'a tanıdığı süre önceki gün sona erdi. Her ne kadar Hırvat hoca, “5 oyuncu daha alacağız. Çok iyi bir sezon geçireceğiz” dese de destekçisi kalmadı.

Hem camia hem de taraftar Tudor'a inanan yok. Yapılan yıldız transferlerle Başkan Dursun Özbek'in kazandığı kredi de Avrupa Ligi ile uçtu gitti.

İLGİLİ HABER Igor Tudor`un yaptığı 4 kritik hata Igor Tudor`un yaptığı 4 kritik hata

YEDEĞİNDE LUCE VAR

Kritik eşikteki yönetim içinde ise belirsizlik hakim. Edinilen bilgilere göre yöneticiler, geç kalmadan Lucescu'yu getirmek istiyor. Camia ve taraftar ise İgor Tudor'u hedef alıyor. 39 yaşındaki teknik adama, “Hocalık kariyerinin başındasın. 400 bin Euro tazminat için direnme. Özgeçmişine kötü bir leke geçmesin. Görevini bırak git! Ancak bu şekilde ileride geri dönmek için şansın olur” mesajları gidiyor.

İLGİLİ HABER Uğur Meleke`den Belhanda yorumu! `Büyük fiyasko!` Uğur Meleke`den Belhanda yorumu! `Büyük fiyasko!`

LUCESCU’YA 20 GÜN YETER

Kulislerde konuşulan diğer konu Östersunds'un, Galatasaray'a aslında başarının kapısını açmış olabileceği. Avrupa'dan elendiği için ligin başlangıcına kadar önünde uzun zaman bulunan Cimbom'un Lucescu'yu göreve getirerek bu zaman zarfını değerlendirebileceği ifade ediliyor. Rumen tecrübenin yeni transferlerle şampiyonluğu getirecek bir takım oluşturabileceği dile getiriliyor.

İLGİLİ HABER Igor Tudor Selçuk'a kalkan oldu! Igor Tudor Selçuk'a kalkan oldu!

Yayınlanma Tarihi:07:48,