SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Avrupa Ligi’ne veda eden Galatasaray’da taraftar tepkisi çok büyük

Östersunds'la 1-1 berabere kalarak UEFA Avrupa Ligi'ne veda eden Galatasaray'da taraftarın tepkisi sosyal medyada sürerken bir taraftarın Passolig kartını yakması da gündeme damga vurdu.

Güncellenme: 23:36, 20/07/2017

Galatasaray taraftarı 1-1 biten Östersunds maçının ardından adeta çılgına döndü. Taraftarlar; yönetime, futbolculara ve teknik ekibe yoğun tepki gösterirken bazı taraftarlar tepkilerini farklı şekillerde gösterdi.

En ilginç tepkilerden biri de bir taraftarın Passolig kartını ateşe vermesiydi. Maç esnasında bazı taraftarlar Sneijder tezahüratları da yaparken Metin Oktay formalarını sahadaki futbolculara gösteren taraftarlar da dikkat çekti. Öte yandan Twitter’da taraftarlar Galatasaray’ın Avrupa’dan elenmesine yoğun tepki gösterdi. İşte o ‘tweet’lerden bazıları:

İLGİLİ HABER Son Dakika! Galatasaray`da ``Yönetim istifa`` tezahüratı Son Dakika! Galatasaray`da ``Yönetim istifa`` tezahüratı

İLGİLİ HABER Son dakika! Galatasaray Östersunds`la berabere kalarak UEFA Avrupa Ligi`ne veda etti Son dakika! Galatasaray Östersunds`la berabere kalarak UEFA Avrupa Ligi`ne veda etti

Yayınlanma Tarihi:22:53,