SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Avrupa Ligi’ne veda eden Galatasaray’da taraftar tepkisi çok büyük

Östersunds'la 1-1 berabere kalarak UEFA Avrupa Ligi'ne veda eden Galatasaray'da taraftarın tepkisi sosyal medyada sürerken bir taraftarın Passolig kartını yakması da gündeme damga vurdu.

Galatasaray taraftarı 1-1 biten Östersunds maçının ardından adeta çılgına döndü. Taraftarlar; yönetime, futbolculara ve teknik ekibe yoğun tepki gösterirken bazı taraftarlar tepkilerini farklı şekillerde gösterdi.

En ilginç tepkilerden biri de bir taraftarın Passolig kartını ateşe vermesiydi. Maç esnasında bazı taraftarlar Sneijder tezahüratları da yaparken Metin Oktay formalarını sahadaki futbolculara gösteren taraftarlar da dikkat çekti. Öte yandan Twitter’da taraftarlar Galatasaray’ın Avrupa’dan elenmesine yoğun tepki gösterdi. İşte o ‘tweet’lerden bazıları:

20 Temmuz 2017 Son Dakika! Galatasaray`da ``Yönetim istifa`` tezahüratı Galatasaray, Östersunds karşısında 1-0 geriye düşünce Türk Telekom Stadı'ndaki tribünler''Yönetim istifa'' tepkisinde bulundu. İlgili Haberi Oku

20 Temmuz 2017 Son dakika! Galatasaray Östersunds`la berabere kalarak UEFA Avrupa Ligi`ne veda etti UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu rövanş mücadelesinde Galatasaray, Östersunds'la 1-1 berabere kaldı ve Avrupa'ya veda etti. İlgili Haberi Oku