SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor taraftarının çağrısına Muharrem Usta’dan ilginç yanıt

Trabzonspor taraftarlarının #SabırKAPandıUsta Başkan Muharrem Usta'ya yaptığı transfer çağrısına yanıt gecikmedi. Hem Usta'dan, hem de Trabzonspor kulübü resmi Twitter hesabından iki ilginç paylaşım geldi.

Güncellenme: 13:22, 20/07/2017
Trabzonspor taraftarının çağrısına Muharrem Usta’dan ilginç yanıt

Durgun bir transfer sezonu geçiren Trabzonspor’da taraftarlar gidişattan memnun değil. Kulübü acil transfer yapmaya davet eden taraftarlar sosyal medyadan #SabırKAPandıUsta etiketiyle harekete geçti. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta bu talebe sosyal medya hesabından yanıt verdi.

İLGİLİ HABER Trabzonspor taraftarının çağrısı Türkiye`de olay oldu Trabzonspor taraftarının çağrısı Türkiye`de olay oldu

Usta ‘Forma ve kombineler :((‘ yazarak taraftarları kombine ve forma almaya davet etti. Usta’nın bu paylaşımına esprili yanıtlar geldi. Bir taraftar ‘Sen verecek Burak gelecek sana 50 bin forma’ yazarken bir başka taraftar ise kombinesini paylaşıp transfer istedi. Kimi taraftarlar ise Usta’ya destek çıkarak ‘Gaza gelmek yok Başkanım’ gibi ifadelerle forma ve kombine sözü verdi.

Daha sonra Trabzonspor hesabı da ilginç bir paylaşım yaptı. Atılan tweet’te üzerinde ‘Takım transfer yapsın kombine alayım’ ifadesi defalarca tekrar edilen bir görsel paylaşılırken şu ifadeler kullanıldı:

‘Mesele başarılı olunca destek olmak değil, destek oldukça birlikte başarmak! Bakış açını değiştirirsen her şey değişir. #EveGeçKalma’

CNN Türk

Yayınlanma Tarihi:12:50,