SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Trabzonspor taraftarının çağrısına Muharrem Usta’dan ilginç yanıt

Trabzonspor taraftarının çağrısına Muharrem Usta’dan ilginç yanıt

Trabzonspor taraftarlarının #SabırKAPandıUsta Başkan Muharrem Usta'ya yaptığı transfer çağrısına yanıt gecikmedi. Hem Usta'dan, hem de Trabzonspor kulübü resmi Twitter hesabından iki ilginç paylaşım geldi.

Durgun bir transfer sezonu geçiren Trabzonspor’da taraftarlar gidişattan memnun değil. Kulübü acil transfer yapmaya davet eden taraftarlar sosyal medyadan #SabırKAPandıUsta etiketiyle harekete geçti. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta bu talebe sosyal medya hesabından yanıt verdi.

19 Temmuz 2017 Trabzonspor taraftarının çağrısı Türkiye`de olay oldu Trabzonspor taraftarının Başkan Muharrem Usta'ya sosyal medya üzerinden #SabırKAPandıUsta hashtag'i ile transfer çağrısı yaptı. Bu durum Türkiye gündeminde ilk sıraya oturdu. İlgili Haberi Oku

Usta ‘Forma ve kombineler :((‘ yazarak taraftarları kombine ve forma almaya davet etti. Usta’nın bu paylaşımına esprili yanıtlar geldi. Bir taraftar ‘Sen verecek Burak gelecek sana 50 bin forma’ yazarken bir başka taraftar ise kombinesini paylaşıp transfer istedi. Kimi taraftarlar ise Usta’ya destek çıkarak ‘Gaza gelmek yok Başkanım’ gibi ifadelerle forma ve kombine sözü verdi.

Daha sonra Trabzonspor hesabı da ilginç bir paylaşım yaptı. Atılan tweet’te üzerinde ‘Takım transfer yapsın kombine alayım’ ifadesi defalarca tekrar edilen bir görsel paylaşılırken şu ifadeler kullanıldı:

‘Mesele başarılı olunca destek olmak değil, destek oldukça birlikte başarmak! Bakış açını değiştirirsen her şey değişir. #EveGeçKalma’

CNN Türk