SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni sezon hazırlıklarına Macaristan´da başlayan ve burada MTK Budapeşte ile ilk hazırlık maçını oynayan Trabzonspor’un 19 Temmuz´da başlayan ve 30 Temmuz’da sona erecek olan Slovakya kampında hazırlık maçlarına ağırlık vereceği belirtildi. Kamp süresince 5 hazırlık maçı yapmayı planlayan bordo mavililerin bunların ikisini üst üste oynayacağı bildirildi.

ÜST ÜSTE 2 GÜN MACARİSTAN EKİPLERİYLE MAÇ

Slovakya´da ilk hazırlık maçını yarın Türkiye saati ile 18.30’da Macaristan 2. Lig ekiplerinden Dorigi FC ile oynayacak olan bordo mavililer, 22 Temmuz´da ise 18.30’da yine Macaristan 2. Lig ekiplerinden Eto Gyor ile karşılaşacak. Teknik direktör Ersun Yanal, hazırlık maçlarında sakatlığı bulunmayan tüm futbolculara görev vererek performanslarını görmek istiyor.

TAKTİK İDMAN YAPILDI

Yeni sezon hazırlıklarını Slovakya´nın Samorin kasabasında sürdüren Trabzonspor, sabah saatlerinde taktik ağırlıklı antrenman gerçekleştirdi. Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde ilk 30 dakikası basına açık olarak yapılan antrenmanda Batuhan yer almadı, Abdülkadir ise takımdan ayrı çalıştı. Bordo mavililer bu akşam yapacağı antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

SLOVAK FUTBOLCULARI AİLELERİ YALNIZ BIRAKMADI

Yeni sezon öncesi 2. etap kamp çalışmalarını sürdüren Trabzonspor´un Slovakyalı futbolcularını aileleri de yalnız bırakmadı. Bugün gerçekleştirilen sabah atrenmanı öncesi Durica ve Bero’nun aileleri takımın kamp yaptığı otele gelerek hasret giderdi.