SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Levski Sofia taraftarından inanılmaz eylem: 04.00’te otele saldırı!

SKOR DIŞ HABERLER / ÖZEL

Karşılaşmadan önceki gece rakip takımı gece uyutmama (ne yazık ki) Türkiye’de de zaman zaman taraftarlar tarafından yapılan bir eylem. Ancak Levski Sofia’nın taraftarları söz konusu eylemi bugüne kadar görülmemiş bir çılgınlık seviyesine taşıdı. Holiganlar, rakipleri Hajduk Split’in kaldığı oteli havai fişek yağmuruna tuttu. (havai fişek yağmuru tabiri yetersiz kalabilir, videoyu mutlaka izleyin)

Avrupa Ligi ikinci eleme turunun rövanşında ilk maçı 1-0 kaybeden Levski taraftarlar, skor dezavantajını sabaha kadar uyuyamamış bir rakiple oynayarak dengelemek istedi. “Günaydın Hajduk, iyi uyuyabildin mi?” başlığıyla paylaşılan video yüzlerce havai fişeğin otel binasında patladığını gösterdi. Eylem sabaha karşı 04.00 sıralarında gerçekleşti.

20 Temmuz 2017 Lucianinho: Bu çocuğun adını bir kenara yazın! 12 yaşındaki Luciano Bucar izleyenleri büyülüyor. İşte genç yeteneğin büyüleyen hareketleri. İlgili Haberi Oku

Daha önce UEFA tarafından cezalandırılan Levski Sofia bu gece TSİ 20.00’de oynanacak karşılaşmayı seyircisiz bir tribünde oynayacak. Cezanın nedeni Levski taraftarlarının ırkçı eylemleriydi.