SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şükran Ovalı’dan Beşiktaş taraftarına: ‘Yengeniz değilim’

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in eşi, oyuncu Şükran Ovalı taraftarların kendisine sürekli ''Yenge'' demesi üzerine açıklama yaptı.

Güncellenme: 15:04, 19/07/2017
Şükran Ovalı’dan Beşiktaş taraftarına: ‘Yengeniz değilim’

Kendisi de koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Şükran Ovalı, ”Bana yenge diyenler var. Ama ben bu camianın kızıyım. Enişte olan Caner. Eşim Beşiktaş’a çok yakıştı” dedi.

Bu sözleriyle ‘yenge’ sıfatına henüz alışamadığını ima eden Şükran Ovalı, eşinin takımı için de güzel temennilerde bulunmayı ihmal etmedi.

”Beşiktaş çok güzel şeyleri hak ediyor. Bu sezon, son iki sezondan daha güzel olur umarım. Caner de bu yıl çok iyi dönecek” dedi.

Şükran Ovalı daha önce yaptığı bir açıklamada “İyi ki Beşiktaşlıyım. Her zaman söyledim. Babama beni Beşiktaşlı yaptığı için çok teşekkür ediyorum. Biz her zaman Beşiktaş’ın yanındayız.” demişti.

Şükran Ovalı, Beşiktaş’ın şampiyonluk balosuna siyah-beyaz bir elbise ile katılarak takımına düşkünlüğünü bir kez daha göstermişti.

İLGİLİ HABER Schalke 04`ten Beşiktaş taraftarına Twitter`da `stoper` yanıtı Schalke 04`ten Beşiktaş taraftarına Twitter`da `stoper` yanıtı