SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şükran Ovalı’dan Beşiktaş taraftarına: ‘Yengeniz değilim’

Şükran Ovalı’dan Beşiktaş taraftarına: ‘Yengeniz değilim’

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in eşi, oyuncu Şükran Ovalı taraftarların kendisine sürekli ''Yenge'' demesi üzerine açıklama yaptı.

Kendisi de koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Şükran Ovalı, ”Bana yenge diyenler var. Ama ben bu camianın kızıyım. Enişte olan Caner. Eşim Beşiktaş’a çok yakıştı” dedi.

Bu sözleriyle ‘yenge’ sıfatına henüz alışamadığını ima eden Şükran Ovalı, eşinin takımı için de güzel temennilerde bulunmayı ihmal etmedi.

”Beşiktaş çok güzel şeyleri hak ediyor. Bu sezon, son iki sezondan daha güzel olur umarım. Caner de bu yıl çok iyi dönecek” dedi.

Şükran Ovalı daha önce yaptığı bir açıklamada “İyi ki Beşiktaşlıyım. Her zaman söyledim. Babama beni Beşiktaşlı yaptığı için çok teşekkür ediyorum. Biz her zaman Beşiktaş’ın yanındayız.” demişti.

Şükran Ovalı, Beşiktaş’ın şampiyonluk balosuna siyah-beyaz bir elbise ile katılarak takımına düşkünlüğünü bir kez daha göstermişti.

19 Temmuz 2017 Schalke 04`ten Beşiktaş taraftarına Twitter`da `stoper` yanıtı Beşiktaş ve Schalke 04 arasında oynanacak hazırlık karşılaşması öncesinde, siyah beyazlı taraftarların 'stoper' isteğine Alman ekibi resmi Twitter hesabından yanıt verdi. İlgili Haberi Oku