SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sparta Prag Teknik Direktörü Andrea Stramaccioni, Sneijder ile görüştüklerini söyledi.

Wesley Sneijder’in yıllık 5 milyon euro istediğini ve bunu karşılayamayacaklarını kaydeden İtalyan hoca, “Wesley Sneijder’i istedim, ancak yıllık 5 milyon euro istedi. Bunu kabul edemeyiz. 10 numara oynayabilecek başka oyuncularımız var. Rosicky’ye de inanıyoruz, bizim için önemli olacak” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Galatasaray`da Sneijder`in ayrılığı sonrası iptal edilen kombine sayısı Galatasaray`da Sneijder`in ayrılığı sonrası iptal edilen kombine sayısı

Galatasaray’dan Semih Kaya’yı transfer eden Sparta Prag’da Andrea Stramaccioni, Inter’de oynadığı dönemde Wesley Sneijder’in teknik direktörlüğünü de yapmıştı.

Galatasaray’ın sözleşmesini feshettiği Hollandalı 10 numaraya, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri’nden birçok teklifin geldiği kaydedildi. İngiliz basınında yer alan haberlerde; Sneijder’in bu teklifleri değerlendirmeye aldığı ancak henüz bir cevap vermediği bilgisi verildi.

Wesley Sneijder’in mali olarak her iki ülkeden çok cazip teklifler aldığı ancak Avrupa’dan gelen teklifler sonrası kesin kararını vereceği notu düşüldü.

Sneijder, Galatasaray formasıyla çıktığı 122 Süper Lig maçında 35 gol attı ve 2 kez şampiyonluk sevinci yaşadı.

(CNN Türk)

İLGİLİ HABER Galatasaray, Östersunds karşısında tur bileti arıyor! Galatasaray, Östersunds karşısında tur bileti arıyor!

Yayınlanma Tarihi:13:00,