SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’nin yeni transferi Mouricio Isla İstanbul’a geldi

Fenerbahçe’nin yeni transferi Mouricio Isla İstanbul’a geldi

Fenerbahçe'nin bu sezonki 6. transferi Mauricio Isla İstanbul'a geldi. Sağ bek pozisyonunda oynayan Isla'yı bir grup Fenerbahçe taraftarı karşıladı.

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, sağ bek pozisyonuna Mauricio Isla ile takviye etti. Bonservis bedeli ödenmeyecek olan Isla ile her konuda anlaşan Fenerbahçe, Şilili yıldızı İstanbul’a getirdi. Bir grup Fenerbahçe taraftarının “I love you Isla” tezahüratlarıyla karşıladığı 29 yaşındaki futbolcu, 23.30’da indiği İstanbul Atatürk Havaalanı’ndan güçlükle çıkabildi. Yoğun ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Isla, Fenerbahçe’nin bu sezon İstanbul’a getirdiği 6. transfer oldu. Fenerbahçe daha önce de Mehmet Ekici, Mathieu Valbuena, Nabil Dirar, Carlos Kameni ve Elif Elmas’ı kadrosuna katmıştı.

19 Temmuz 2017 Fenerbahçe galibiyeti unuttu Fenerbahçe, hazırlık maçında Fransa Ligi ekiplerinden Monaco ile 1-1 berabere kaldı. Fenerbahçe böylece oynadığı 5. hazırlık maçından da galibiyet alamadan ayrıldı. İlgili Haberi Oku

Isla’nın yapılacak sağlık kontrollerinin ardından herhangi bir sıkıntı çıkmaması durumunda Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacak.