SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Graham Potter: Galatasaray’a karşı ekstra hazırlık yapmayacağız

Östersunds Teknik Direktörü Graham Potter, Galatasaray’a karşı ekstra bir hazırlık yapmayacaklarını söyledi. Potter, Galatasaray'ın ilk maçtan daha iyi bir performans göstereceğini ifade ederek, “Sezona yeni başladılar. Ev sahibi olarak seyirci ile bir önceki maçtan daha iyi bir performans çıkaracaklarından eminim” dedi.

Güncellenme: 21:24, 19/07/2017
Graham Potter: Galatasaray’a karşı ekstra hazırlık yapmayacağız

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ikinci maçında karşılaşacağı rakibi İsveç ekibi Östersunds'un Teknik Direktörü Graham Potter TT Arena'da basın toplantısı düzenledi. Potter, “Çok iyi bir takıma karşı oynayacağız. İyi hazırlandık. Zor bir sınav olduğunu biliyoruz ama umarım kazanacağız” şeklinde konuştu. İngiliz teknik adam, Türkiye'ye geldiklerinde çok iyi karşılandıklarını ifade ederek, “Herkes bize çok iyi davrandı. Havaalanında çok iyi karşılandık. Galatasaray'ın daha iyi bir performans sergileyeceğine eminim. Sezona yeni başladılar. Ev sahibi olarak seyirci baskısı ile bir önceki maçtan daha iyi bir performans çıkaracaklarından eminim” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Igor Tudor: Bu turu biz geçeceğiz Igor Tudor: Bu turu biz geçeceğiz

“Her zamanki hazırlıklarla maça çıkacağız”

Graham Potter, Galatasaray karşılaşması için ekstra hazırlık yapmayacaklarını ifade ederek, “Normal bir şekilde hazırlanacağız. Kahvaltı yapacağız. Gündüz oyuncularla toplanacağız. Her zamanki hazırlıklarla maça çıkacağız” açıklamasını yaptı.

İngiliz teknik adam, basın toplantısına geç katıldıklarından dolayı özür dileyerek, “Otelden buraya gelirken yolda trafik kazası olmuştu. Bunun için uzun süre çıkamadık o yüzden geç kaldık” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:21:23,