SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim ‘Bir daha yaparım’ sözlerine açıklık getirdi

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İzmir Alaçatı'da yaşanan kavga olayı ile ilgili düzenlediği basın toplantısında kullandığı 'Bir daha olsa bir daha yaparım' sözlerine açıklık getirdi. Fatih Terim, bu sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi.

Güncellenme: 22:33, 19/07/2017
Fatih Terim ‘Bir daha yaparım’ sözlerine açıklık getirdi

İzmir Alaçatı’daki kavga sonrası düzenlediği basın toplantısında yaşananları anlatan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, damadının ablasına yapılan bir taciz ve hakaret sonrası olaya dahil olduğunu söyledi. Sorunu çözmek için mekana gittiğini belirten Fatih Terim, “Klasik bir soru vardır bu durumlarda; bir daha olsa bir daha yaparım! O kadıncağız dahil ailemden kimseye biri dokunamaz! Hele hele bu bir yalnız kadınsa onu kimse taciz edemez!” diyerek sözlerine devam etti.

İLGİLİ HABER Fatih Terim kavgadan sonra ilk kez konuştu Fatih Terim kavgadan sonra ilk kez konuştu

Fatih Terim, daha sonra NTV Spor canlı yayınına bağlanarak “Bir daha olsa bir daha yaparım!” sözlerinin yanlış anlaşıldığını savundu. Provokasyona gelmemek için dikkatli davrandığını belirten Fatih Terim, o sözlerine şu ifadelerle açıklık getirdi:

“Bütün yaşananları en samimi duygularım ile paylaştım. Sanırım ‘Bir daha olsa bir daha yaparım’ sözlerim yanlış anlaşılmış. Ben bu sözü bir kadına ya da ailemden herhangi birine taciz ya da hakaret gibi bir durum olursa ona sahip çıkarım, onun yanında olurum, sorunu çözmek için uğraşırım anlamında söyledim. O sözlerim fiili olarak yaptıklarımı tekrarlarım anlamında söylenmiş değilim. Yanlış anlaşılmayı hiç istemem. Bu rahatsızlığı gidermek isterim.”

İLGİLİ HABER Fatih Terim konuştu sosyal medyadan tepki yağdı Fatih Terim konuştu sosyal medyadan tepki yağdı

Yayınlanma Tarihi:21:00,