SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zlatan Ibrahimovic’ten sürpriz Manchester United hamlesi

Manchester United'ın sözleşmesini yenilemeye yanaşmadığı Zlatan Ibrahimovic ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Oğullarını Manchester United altyapısına yazdırması, Zlatan Ibrahimovic'in sakatlığını atlattıktan sonra İngiliz devi ile 6 aylık yeni sözleşme imzalayacağı iddialarını güçlendirdi.

Güncellenme: 15:44, 18/07/2017
Zlatan Ibrahimovic’ten sürpriz Manchester United hamlesi

SÖZCÜ SKOR – DIŞ HABERLER / İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic, Manchester United’da kalma ihtimali yükseldi. Yaşadığı ağır sakatlığın ardından Manchester United’ın sezon başında yeni sözleşme önermediği Zlatan Ibrahimovic, oğullarını İngiliz ekibinin altyapısına yazdırdı. Bu hareket, Manchester United yönetiminin, 35 yaşındaki dünya yıldızının kendisine sunulan ‘Sakatlıktan düzeldikten sonra 6 aylık sözleşme imzalayalım’ teklifine sıcak baktığı iddialarını güçlendirdi.

İLGİLİ HABER Manchester United-Real Salt Lake maçında görülmemiş olay! Mourinho teklifi reddetti Valencia kırmızı kart gördü Manchester United-Real Salt Lake maçında görülmemiş olay! Mourinho teklifi reddetti Valencia kırmızı kart gördü

Zlatan Ibrahimovic’in oğulları Maximillian ve Vincent, Manchester United’ın efsane isimleri Ryan Giggs ve Nicky Butt’ın oğulları ile birlikte oynayacak.

İLGİLİ HABER Türk menajer Hasan Anıl Eken`den hayat kurtaran proje... Real Madrid ile çalışıp FIFA`ya sundu Türk menajer Hasan Anıl Eken`den hayat kurtaran proje... Real Madrid ile çalışıp FIFA`ya sundu

Sakatlığı boyunca Manchester United’ın tesislerini kullanan Zlatan Ibrahimovic ile özellikle ABD Ligi ekiplerinden Los Angeles Galaxy yakından ilgileniyor. İsveçli yıldıza yıllık 6 milyon pound’luk bir öneri sunan ABD ekibi, yanıt bekliyor. Ancak son gelişmeler, Zlatan Ibrahimovic’in kariyerine Manchester United’da devam edeceği iddialarını güçlendiriyor.

Yayınlanma Tarihi:15:42,