SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Zlatan Ibrahimovic’ten sürpriz Manchester United hamlesi

Zlatan Ibrahimovic’ten sürpriz Manchester United hamlesi

Manchester United'ın sözleşmesini yenilemeye yanaşmadığı Zlatan Ibrahimovic ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Oğullarını Manchester United altyapısına yazdırması, Zlatan Ibrahimovic'in sakatlığını atlattıktan sonra İngiliz devi ile 6 aylık yeni sözleşme imzalayacağı iddialarını güçlendirdi.

SÖZCÜ SKOR – DIŞ HABERLER / İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic, Manchester United’da kalma ihtimali yükseldi. Yaşadığı ağır sakatlığın ardından Manchester United’ın sezon başında yeni sözleşme önermediği Zlatan Ibrahimovic, oğullarını İngiliz ekibinin altyapısına yazdırdı. Bu hareket, Manchester United yönetiminin, 35 yaşındaki dünya yıldızının kendisine sunulan ‘Sakatlıktan düzeldikten sonra 6 aylık sözleşme imzalayalım’ teklifine sıcak baktığı iddialarını güçlendirdi.

18 Temmuz 2017 Manchester United-Real Salt Lake maçında görülmemiş olay! Mourinho teklifi reddetti Valencia kırmızı kart gördü Manchester United'ın ABD Ligi takımlarında Real Salt Lake ile oynadığı hazırlık maçında futbol sahalarında görülmemiş bir olay yaşandı. Rakibine yaptığı sert hareket sonrası kırmızı kart görecek olan Valencia'yı değiştirmesi için Mourinho'ya hakem ve rakip teknik adamdan teklif geldi. Portekizli teklifi kabul etmedi. Valencia oyundan atıldı. İlgili Haberi Oku

Zlatan Ibrahimovic’in oğulları Maximillian ve Vincent, Manchester United’ın efsane isimleri Ryan Giggs ve Nicky Butt’ın oğulları ile birlikte oynayacak.

18 Temmuz 2017 Türk menajer Hasan Anıl Eken`den hayat kurtaran proje... Real Madrid ile çalışıp FIFA`ya sundu İspanya'da yaşayan menajer Hasan Anıl Eken, son yıllarda saha içinde gerçekleşen futbolcu ölümlerini engellemek için FIFA'ya hayat kurtaracak bir proje sundu. İlgili Haberi Oku

Sakatlığı boyunca Manchester United’ın tesislerini kullanan Zlatan Ibrahimovic ile özellikle ABD Ligi ekiplerinden Los Angeles Galaxy yakından ilgileniyor. İsveçli yıldıza yıllık 6 milyon pound’luk bir öneri sunan ABD ekibi, yanıt bekliyor. Ancak son gelişmeler, Zlatan Ibrahimovic’in kariyerine Manchester United’da devam edeceği iddialarını güçlendiriyor.