SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin gündeminde yer alan Hatem Ben Arfa’nın menajerinden açıklamalar

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Hatem Ben Arfa'nın menajeri konuştu. Michel Ouazine, oyuncusunun PSG'den ayrılacağını doğrularken Fransız yıldızın Türkiye'ye gitmek istemediğini net bir şekilde ifade etti.

Güncellenme: 19:00, 18/07/2017
Fenerbahçe’nin gündeminde yer alan Hatem Ben Arfa’nın menajerinden açıklamalar

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’nin de gündeminde olan Fransız yıldız Hatem Ben Arfa’nın menajeri açıklamalarda bulundu. Foot Mercato’ya konuşan menajer Michel Ouazine, Ben Arfa’nın Türkiye’ye transfer olmak istemediğini söyledi.

Paris Saint-Germain’in Miami kampı kadrosuna dahil edilmeyen Ben Arfa’nın takımdan ayrılacağını doğrulayan Ouazine, “Ortada bir yıllık daha sözleşme var ve Hatem buna saygı gösterilmesini istiyor. Eğer sözleşmeyi feshetmek istiyorlarsa, bir yıllık ücreti veya ona yakın bir kısmını daha ödemek zorundalar. Biz pazarlığa açığız” ifadelerini kullandı.

Hatem Ben Arfa’ya Avrupa’nın pek çok kulübünden teklif geldiğini dile getiren menajer, “Avrupa’dan bazı kulüplerle temas halindeyiz. Bu teklifleri göz önünde bulundurduğumuzda, Ben Arfa Türkiye’ye gitmek istemiyor. Takımdan ayrı da olsa tıpkı geçen sezonki gibi en iyi şekilde çalışmaya devam ediyor. Kulübe geldiğinden bu yana profesyonelliğin gerektirdiği her şeyi yaptı.” şeklinde konuşarak oyuncusunu savundu. İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin yeni transferi Isla, İstanbul`a geliyor Fenerbahçe`nin yeni transferi Isla, İstanbul`a geliyor