SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Barcelona Başkanı Jordi Mestre’den Neymar açıklaması

Neymar'ın PSG'ye transfer olacağı iddiaları üzerine açıklamalarda bulunan Barcelona Başkanı Jordi Mestre, Neymar'ın takımda kalma ihtimalinin yüzde 200 olduğunu söyledi.

Güncellenme: 19:38, 18/07/2017
Barcelona Başkanı Jordi Mestre’den Neymar açıklaması

Barcelona’da Brezilyalı yıldız Neymar Jr’ın geleceği merak konusu. Fransız ve İspanyol basınında pek çok haber kaynağı Paris Saint-Germain’in Neymar’ın 222 milyon Euro’luk serbest kalma maddesini ödemeye hazır olduğunu, hatta Neymar’ın da böyle bir girişimde bulunulması halinde PSG forması giymeye sıcak baktığını iddia etmişti.

Katalan kulübünün başkanı Jordi Mestre, düzenlediği basın toplantısında bu iddiaları kesin bir dille yalanladı. Mestre, “Neymar’ın Barcelona’da kalma ihtimaline yüzde 200 veriyorum. Bu sabah PSG’nin bu haberi net bir şekilde yalanladığını okudum. İki kulüp arasındaki ilişkiyi değiştirmeye gerek yok” sözlerini kullandı.

Barcelona’yla 2021’e dek sözleşmesi sürecek olan Neymar’ın geleceği ise iddialara göre hala belirsizliğini koruyor. İLGİLİ HABER Transferde son dakika! Paris Saint-Germain`den Neymar`a çılgın teklif Transferde son dakika! Paris Saint-Germain`den Neymar`a çılgın teklif