SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kim Clijsters, Wimbledon’da işine karışan erkek taraftara etek giydirdi

Belçikalı eski tenisçi Kim Clijsters, Wimbledon'da servis esnasında kendisine yorum yapan Chris Quinn'i sahaya çağırdı. Wimbledon'da beyaz giyme zorunluluğunu hatırlayan Clijsters, Quinn'e eteğini ve tişörtünü verdi. Ortaya unutulmaz görüntüler çıktı.

Güncellenme: 08:32, 17/07/2017
Kim Clijsters, Wimbledon’da işine karışan erkek taraftara etek giydirdi

Avustralya Açık ve Amerika Açık şampiyonu Belçikalı eski tenisçi Kim Clijsters, Wimbledon tarihine geçecek unutulmaz bir ana imza attı. Veteran çift kadınlarda Kim Clijsters / Rennae Stubbs çifti ile Conchita Martinez / Andrea Jaeger çiftini karşı karşıya getiren ve üç numaralı kortta oynanan maçın ikinci setinde Clijsters’e servis atmadan önce tavsiyede bulunan Chris Quinn, efsanevi tenisçinin davetiyle kendini kortta buldu.

İLGİLİ HABER Nico Rosberg Wimbledon`a çorapsız giremedi! Nico Rosberg Wimbledon`a çorapsız giremedi!

“Çok biliyorsan gel sen oyna” misali üç çocuk babası İrlandalı korta geldi ve Conchita Martinez raketini kendisine devretti. Bundan sonra yaşananlar ise seyircileri kahkahaya boğdu. Wimbledon’da beyaz giyme kuralını hatırlayan Clijsters, çantasından yedek etek ve tişörtünü getirdi. Quinn beklenmedik bir şekilde eteği ve tişörtü giymeyi başardı! Ortaya çıkan görüntü ise Clijsters’ı yerlere yatırana kadar güldürdü. Oyuncular ve eteğiyle Quinn kameralara poz vermeyi de unutmadı.

Clijsters’ın iki servisini karşılamaya çalışan Quinn başarılı olamadı ancak unutulmaz bir anın parçası oldu. Maçı Clijsters / Stubbs ikilisi 6-2 ve 7-5’lik setlerle kazandı.

Maçın ardından bazı izleyiciler bunun önceden planlanmış bir şov olduğunu iddia ederken Quinn, Twitter hesabından “Önceden planlanmış değildi. Bir daha ağzımı açmayı öğrendim” cevabını verdi. Ayrıca “Herkes harikaydı. Wimbledon’da oynama şansına eriştim” yazdı Clijsters’a ise “Serviste beni zorlamadığın için teşekkür ederim. Bu arada sana tapan üç kızımın gözünde beni daha büyük bir kahraman yaptın” mesajını gönderdi.

Yayınlanma Tarihi:07:34,