SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İtalyan savunmacı Cristian Zaccardo yeni takımını LinkedIn’de arıyor

Cristian Zaccardo kulüp arayışlarını alışılmadık bir yolla sürdürüyor. Vicenza ile yollarını ayıran Dünya Kupası şampiyonu deneyimli savunmacı LinkedIn profilinde özelliklerini ve özgeçmişini paylaşarak kendine kulüp arıyor.

Güncellenme: 23:26, 17/07/2017
İtalyan savunmacı Cristian Zaccardo yeni takımını LinkedIn’de arıyor

İtalya’nın 2006’da Dünya Kupası’nı kazandığı kadrosunda yer alan 35 yaşındaki savunmacı Cristian Zaccardo, yeni takımını profesyonel sosyal ağ LinkedIn’de arıyor.

2000’lerde Bologna, Palermo ve Wolfsburg’ta sergilediği performansla döneminin önemli savunmacılarından biri olarak gösterilen Zaccardo, kariyerinin son yıllarında Milan’da rotasyon oyuncusu olmuştu. Son takımı Vicenza’da geçen sezon 25 maça çıkan Zaccardo, sezon sonunda takımıyla yollarını ayırdı. LinkedIn profilinde, “Vicenza ile 2018’de bitecek olan sözleşmemi feshettim. Şu anda boştayım. Fiziksel olarak iyi durumdayım ve benimle anlaşan takımda iki yıl daha üst düzey futbol oynayabilirim. Ciddi profesyonel kariyere sahip bir futbol oyuncusu ve güçlü!” şeklinde kendinden bahseden deneyimli futbolcu kariyer bilgilerini ve geçmişini de profiline ekledi. İLGİLİ HABER Kim Clijsters, Wimbledon`da işine karışan erkek taraftara etek giydirdi Kim Clijsters, Wimbledon`da işine karışan erkek taraftara etek giydirdi