SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’ın yeni transferi Mariano İstanbul’a geldi

Galatasaray’ın yeni transferi Mariano İstanbul’a geldi

Transferlere tüm hızıyla devam eden Galatasaray'ın yeni sağ beki Mariano, İstanbul'a geldi. Mariano'yu karşılayan 100 civarında taraftar oyuncuya sevgi gösterilerinde bulunurken yönetimi de istifaya çağırdı.

Galatasaray sağ beki Mariano’ya kavuştu. Atatürk Havalimanı’na inen Brezilyalı futbolcuyu 100 civarında taraftar karşılarken karşılamaya Mariano’dan çok yönetim aleyhindeki tezahüratlar damga vurdu.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, Atatürk Havaalanı'nda yönetime karşı protestolarda bulundu. En son Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder'in takımdan gönderilmesinden sonra taraftarlar, dün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde tepkilerini göstermişti.

Aslan’ın Sevilla’dan yeni transferi Mariano'nun İstanbul'a gelişi sırasında Atatürk Havaalanı'na gelen taraftarlar, yönetim aleyhinde tezahüratlarda bulundu ve Dursun Özbek’i istifaya çağırdı. 15 Temmuz 2017 Son dakika! Galatasaray`a Yasin Öztekin şoku! Galatasaray'ın Östersunds'a 2-0 mağlup olduğu karşılaşmada sakatlık geçiren Yasin Öztekin'in sağ ayak serçe parmağında kırık tespit edildi. İlgili Haberi Oku

Taraftarlar 31 yaşındaki oyuncuya sevgi gösterilerinde bulundu. Galatasaray, Sevilla'ya 4.4 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek. Sağlık kontrolünden geçtikten sonra üç yıllık sözleşmeye imza atacak olan oyuncu ise yıllık 2.2 milyon Euro kazanacak.

Gün içinde transferi KAP'a bildiren Galatasaray, açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Profesyonel futbolcu Mariano Ferreira Filho'nun Kulübümüze transferi konusunda futbolcu ve kulübü Sevilla FC ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” 15 Temmuz 2017 Galatasaray, Mariano`yu KAP`a bildirdi Galatasaray yeni transferi Mariano'yla ve oyuncunun kulübü Sevilla'yla görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Brezilyalı sağ bek bu gece saat 23.20'de İstanbul'a gelecek. İlgili Haberi Oku