SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fernando Muslera da Galatasaray’dan ayrılabilir

Sneijder’ın ardından Muslera da yol ayrımında... Mutsuz olduğu öğrenilen Uruguaylı file bekçisinin menajeri Roma ve Napoli ile görüşüyor.

Güncellenme: 08:33, 16/07/2017
Fernando Muslera da Galatasaray’dan ayrılabilir

Galatasaray’da büyük tehlike! 5 sezondur Galatasaray formasını başarıyla terleten ve Türkiye'nin 1 numaralı kalecisi konumuna gelen Fernando Muslera'nın da ayrılma ihtimali kuvvetlendi. Uruguaylı kalecinin menajeri Napoli ve Roma yönetimiyle görüşmeler gerçekleştirdi. Cimbom'da birlikte şampiyonluk yaşadığı Sneijder'ın ayrılmasının ardından mutsuz olduğu öğrenilen ve yönetime tepkili olduğu iddia edilen Muslera'nın, İtalya'ya geri dönmeye sıcak baktığı belirtildi. Gelecek sezon sözleşmesi sona erecek olan Uruguaylı kalecinin, vereceği karara göre İtalyanlar harekete geçecek.

İLGİLİ HABER Wesley Sneijder`e büyük ayıp! Wesley Sneijder`e büyük ayıp!

Piyasa değeri 11 milyon Euro olan Muslera için Galatasaray yönetiminin nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor. Lukas Podolski'nin 2.6 milyon Euro'ya satılması, Sneijder'ın da kulübe kazandırmadan veda etmesi nedeniyle taraftarların yönetime karşı güveni kalmadı. Önceki gece Florya'ya çıkarma yapan sarı-kırmızılılar, Sneijder ile yolların ayrılmasına büyük tepki göstermişti. Sosyal medyada Muslera'nın ayrılmasına karşı yönetim aleyhine sert yorumlar yapılıyor. Yıldız file bekçinin durumu bu hafta belli olacak.

Yayınlanma Tarihi:08:29,