SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’in kavga sonrası ilk görüntüsü

Burnunun kırıldığı iddia edilen Fatih Terim kavga sonrası ilk kez görüntülendi. Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı'nın Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafta Terim'de herhangi bir değişiklik olmadığı ortaya çıktı.

Güncellenme: 23:23, 16/07/2017
Fatih Terim’in kavga sonrası ilk görüntüsü

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in damatları ve korumalarıyla mekan basıp kavga ettiği iddiası gündeme bomba gibi düşerken Selahaddin Aydoğdu olaydan sonra verdiği röportajda Fatih Terim’in dayak yediğini iddia etmiş ve sosyal medyada Terim’in burnunun kırıldığı yazılmıştı.

Ancak Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı bugün Instagram’da paylaştığı fotoğrafla iddialara nokta koymuş oldu. Buse Terim’in “Çok özlemişim” ifadesiyle paylaştığı fotoğraftan Fatih Terim’in kızlarıyla buluştuğu için gayet mutlu olduğu ve iddia edildiği gibi burnunun kırılmadığı görüldü.

İLGİLİ HABER Fatih Terim`in damatları ve korumalarıyla karıştığı kavganın diğer cephesi Selahaddin Aydoğdu konuştu Fatih Terim`in damatları ve korumalarıyla karıştığı kavganın diğer cephesi Selahaddin Aydoğdu konuştu

İLGİLİ HABER Fatih Terim ile mekan çalışanları kavga etti iddiası! İşte Terim`in olay yerine geliş anı Fatih Terim ile mekan çalışanları kavga etti iddiası! İşte Terim`in olay yerine geliş anı

Yayınlanma Tarihi:22:47,