SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Wesley Sneijder’e büyük ayıp!

Wesley Sneijder’e büyük ayıp!

Galatasaray ile sözleşmesi karşılıklı olarak fesih edilen Wesley Sneijder'i Atatürk Havalimanı'nda kimse uğurlamaya gelmedi.

Galatasaray ile sözleşmesi karşılıklı olarak fesih edilen Wesley Sneijder, sabah saatlerinde Türkiye’den ayrıldı. Sarı-kırmızılı takıma 2013 yılında dahil olan ve geldiğinde havalimanında omuzlarda taşınan Hollandalı futbolcuya giderken büyük ayıp yapıldı. Atatürk Havalimanı’nda bulunan Sneijder’i kimse uğurlamaya gelmedi.

Teknik direktör Igor Tudor’un yeni sezonda kurmak istediği kadroda disiplin şartlarından uzak olması, yaşanan sorunun artmasından dolayı düşünmediği ve sözleşmesinde bulunan 3 yıl süre içinde Türkiye’de başka bir futbol kulübüne transfer olması durumunda Galatasaray’a 20 milyon Euro tazminat ödemesi gereken Sneijder, babası ile birlikte Hollanda’ya gitti. Atatürk Havalimanı’nda kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmayan Wesley Sneijder’in bir hayli üzgün olduğu da görüldü. 15 Temmuz 2017 Wesley Sneijder`in Türkiye`den ayrılırken son sözleri... İlgili Haberi Oku 15 Temmuz 2017 Sabri Sarıoğlu`ndan Sneijder`e veda / Sporcuların Instagram paylaşımları İlgili Haberi Oku