SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray, Mariano’yu KAP’a bildirdi

Galatasaray, Mariano’yu KAP’a bildirdi

Galatasaray yeni transferi Mariano'yla ve oyuncunun kulübü Sevilla'yla görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Brezilyalı sağ bek bu gece saat 23.20'de İstanbul'a gelecek.

Transfer döneminin hızlı takımı Galatasaray, Sevilla’nın sağ beki Mariano’yla görüşmelere resmen başlandığını KAP’a (Kamuyu Aydınlatma Platformu) bildirdi. Mariano bu gece saat 23.20'de İstanbul'da olacak.

Galatasaray, 31 yaşındaki oyuncu için Sevilla’ya 4.4 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek. Sağlık kontrolünden geçtikten sonra üç yıllık sözleşmeye imza atacak olan oyuncu yıllık 2.2 milyon Euro kazanacak.

14 Temmuz 2017 Galatasaray`ın yeni sağ beki Mariano, İstanbul`a geliyor Galatasaray'ın yeni sağ beki Mariano, İstanbul'a geliyor. 31 yaşındaki Brezilyalı sağ bek Bein Sports'un haberine göre yarın gece saat 23.20'de İstanbul'da olacak. İlgili Haberi Oku

KAP’a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Profesyonel futbolcu Mariano Ferreira Filho’nun Kulübümüze transferi konusunda futbolcu ve kulübü Sevilla FC ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

15 Temmuz 2017 Igor Tudor hedef tahtasında Galatasaray, Igor Tudor'u tartışmaya başladı. Kulislerde Mircea Lucescu ismi konuşuluyor. İlgili Haberi Oku