SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Igor Tudor hedef tahtasında

Igor Tudor hedef tahtasında

Galatasaray, Igor Tudor’u tartışmaya başladı. Kulislerde Mircea Lucescu ismi konuşuluyor.

Igor Tudor’un hem basın önünde hem de soyunma odasındaki umut dolu sözlerine rağmen üzerindeki baskı artıyor. Yönetim içinde geçen sezondan beri Hırvat hocayı eleştiren kanadın Östersunds yenilgisi sonrası farklı arayışlara girdiği belirtiliyor. İkili konuşmalarda Zenit'ten ayrılan Mircea Lucescu ismi yeniden dile getirilir oldu. Bir başka grubun ise henüz erken olduğu yönünde görüş bildirdiği kaydedildi.

14 Temmuz 2017 Galatasaray`ın yeni sağ beki Mariano, İstanbul`a geliyor Galatasaray'ın yeni sağ beki Mariano, İstanbul'a geliyor. 31 yaşındaki Brezilyalı sağ bek Bein Sports'un haberine göre yarın gece saat 23.20'de İstanbul'da olacak. İlgili Haberi Oku

Kulislerde Tudor'a yöneltilen 4 ana eleştiri şöyle:

1- SADECE KOŞTURDU: İdmanları yüksek tempoda ancak sezonu erken açan bir takım için fazla yorucu. Bu yüzden kritik önemdeki ilk maçta döküldüler.

2- TAKTİK ÇALIŞTIRMADI: İdmanlarda taktik yönden yeterli çalışmalar yapılmıyor. Futbolcular, saha içinde ne yaptıklarını bilmiyor, kenardan yardım gelmiyor.

3- SNEIJDER’A TAVIR: Takımın en önemli yıldızı, bir anda gözden düştü. Tudor, bunu düzeltmek için adım atmadığı gibi sonu hızlandırdı.

4- TAKIMDA SEVİLMİYOR: Futbolcuların Tudor'u sevmediği iddiaları her geçen gün artıyor. Oyuncuların hocaya güvenmediği haberleri yönetime kadar gitti.