SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim ile mekan çalışanları kavga etti iddiası! İşte Terim’in olay yerine geliş anı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in Alaçatı'da kavgaya karıştığı iddia edildi. İHA, Terim'in olay yerine geliş anını gösteren güvenlik kamerası kayıtlarını yayınladı.

Güncellenme: 00:13, 16/07/2017

SKOR – Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in adı İzmir-Alaçatı’da kavgaya karıştı. Cumayı Cumartesi gününe bağlayan ilk saatlerce bir kebapçıda çıkan kavgada Fatih Terim ve yanında olduğu iddia edilen damatları Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran ile çalışanlar birbirine girdi! İHA, Fatih Terim’in olay yerine geliş anını gösteren güvenlik kamerası kayıtlarını da yayınladı.

Çalışanların karakolda verdiği ifadeye göre Terim’in yanında bulunan kişiler mekandaki sandalyeleri etrafa fırlatırken, çalışanlar darp edildi.

Henüz Fatih Terim cephesinden açıklama gelmezken, olayın çıkış nedeni olarak ise kebap dükkanının ocağının Terim’in evine yakın olması gösterildi. Daha önce iş yeri sahibi, Fatih Terim’in isteği üzerine ocağı tadilatla geriye taşırken, aynı isteğin bir kez daha tekrarlanması üzerine kavga çıktı!

Sabah saatlerinde ise mekan çalışanları fotoğraf çektirip Instagram’da mesaj paylaştı! Ayrıca İHA Fatih Terim’in olay yerine geliş anını gösteren güvenlik kamerası kayıtlarını da yayınladı.

Yayınlanma Tarihi:13:58,