SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zlatan Ibrahimovic Los Angeles Galaxy’e imza atmak üzere

Manchester United'tan ayrılan Zlatan Ibrahimovic, ABD Ligi MLS takımlarından Los Angeles GalaxY'ye imza atmak üzere... Anlaşma gerçekleşirse Ibrahimovic MLS'in en çok kazanan ismi olacak.

Güncellenme: 15:28, 14/07/2017
Zlatan Ibrahimovic Los Angeles Galaxy’e imza atmak üzere

SÖZCÜ SKOR – DIŞ HABER – İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic’e ABD yolu göründü. Manchester United’ın sözleşme yenilemediği 35 yaşındaki Ibrahimovic’in, ABD Ligi MLS takımlarında Los Angeles Galaxy ile anlaşma üzere olduğu öğrenildi. Yıllık 6 milyon pound’luk teklifi kabul etmeye hazırlanan Zlatan Ibrahimovic, Ashley Cole, Jermaine Jones ve Giovani dos Santos gibi yıldızların takım arkadaşı olacak. Uzun süren sakatlığı nedeniyle Manchester United Menajeri Jose Mourinho’nun yolların ayrılmasına karar verdiği yıldız futbolcu, ayrıca MLS’in gelmiş geçmiş en çok kazanan futbolcusu unvanını da eline geçirecek.

İLGİLİ HABER QPR ile Manchester City arasındaki maçta yaşananlar futbol tarihinin en kötü 20 saniyesi seçildi QPR ile Manchester City arasındaki maçta yaşananlar futbol tarihinin en kötü 20 saniyesi seçildi

Şu anda dizinden yaşadığı sakatlıktan kurtulmak için mücadele eden Zlatan Ibrahimovic, tedavi süresince Manchester United’ın tesislerini kullanıyor.

Yayınlanma Tarihi:11:17,