SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz, Trabzonspor’a döndü

Trabzonspor'un eski futbolcusu Burak Yılmaz'la prensip anlaşmasına vardığı iddia edildi. Burak Yılmaz ve menajeriyle temaslarda bulunan Trabzonspor yetkililerinin transferi kısa süre içinde noktalaması bekleniyor.

Güncellenme: 23:10, 14/07/2017
Burak Yılmaz, Trabzonspor’a döndü

Trabzonspor’da taraftarın başlattığı kampanya işe yaradı, Burak Yılmaz eski takımı Trabzonspor’a geri dönüyor. Bein Sports ve Hürriyet’in haberlerine göre Trabzonspor yetkilileri Burak Yılmaz ve menajeriyle bir araya geldi.

Çin’in Beijing Guoan ekibinde forma giyen 31 yaşındaki futbolcunun transferinin en kısa sürede resmiyet kazanması bekleniyor. Trabzonspor Genel Sekreteri Gençağa Meriç ile bir araya gelen Burak’la prensip anlaşmasına varıldığı ifade ediliyor.

2010-12 sezonları arasında bordo-mavili formayı giyen Burak Yılmaz, 75 maçta 55 gol atarak kulüp tarihine geçen golcüler arasına girmeyi başarmış ve o zamana kadar çalkantılı giden kariyerini yükselişe geçirmişti.

İLGİLİ HABER Burak Yılmaz beğendi sosyal medya yıkıldı! `Eski sevgili gibisin...` Burak Yılmaz beğendi sosyal medya yıkıldı! `Eski sevgili gibisin...`

Yayınlanma Tarihi:21:38,