SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mayweather’dan McGregor’a para yağmuru

Floyd Mayweather ile Conor McGregor arasındaki dev kapışma öncesi gerilim tırmanıyor. McGregor'ın küfürlü ceketi ile verdiği subliminal mesaja Mayweather'dan para yağmurlu cevap geldi.

Tarık ERYİĞİT
Güncellenme: 15:03, 14/07/2017

SÖZCÜ SKOR – DIŞ HABER – Bokseverlerin heyecanla beklediği Floyd Mayweather ile Conor McGregor arasındaki dev maç öncesi ikilinin birbirlerini kızdırma savaşında yaratıcılık son noktaya ulaştı. McGregor’ın çizgileri ‘F…k you’ küfrü ile yapılmış ceketi ile verdiği subliminal mesaja Mayweather’dan yanıt gecikmedi. Mayweather, McGregor’ın aksine bilinçaltına oynamak yerine doğrudan mesaj vermeyi tercih ederek rakibini para yağmuruna tuttu.

İLGİLİ HABER Conor McGregor`dan Floyd Mayweather`a küfürlü subliminal mesaj Conor McGregor`dan Floyd Mayweather`a küfürlü subliminal mesaj

İkilinin Brooklyn’deki buluşmasına getirdiği paralar ile damga vuran Mayweather, Los Angeles’da yaşanan para tartışmasına gönderme yaptı. Los Angeles’ta gerçekleşen ilk buluşmada MacGregor’ın “Birilerinin ‘sıfır’ı gidecek. Zamanı geldi. Onu ilk 4 raunt içinde nakavt edeceğim. Söz veriyorum” sözlerine kazandığı paraları örnek gösteren Mayweather “Ben 9 sıfırlı paralar kazanıyorum, o ise 7!” diyerek maddi anlamda rakibini ezmeye çalışmıştı. Bu sözlerini Brooklyn’de kanıtlama yoluna giden Mayweather, yanında getirdiği paraları McGregor’ın üzerine yağdırdı. Neye uğradığını şaşıran İrlandalı boksör, bir süre tepki veremedi.

Ringe çıktığı 50 maçta da yenilgi yüzü görmeyen Floyd Mayweather ile UFC kafes dövüşü şampiyonu Conor McGregor arasındaki dev maç 26 Ağustos’ta Las Vegas’ta T-Mobile Arena’da yapılacak.

Yayınlanma Tarihi:14:33,