SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mayweather’dan McGregor’a para yağmuru

Floyd Mayweather ile Conor McGregor arasındaki dev kapışma öncesi gerilim tırmanıyor. McGregor'ın küfürlü ceketi ile verdiği subliminal mesaja Mayweather'dan para yağmurlu cevap geldi.

SÖZCÜ SKOR – DIŞ HABER – Bokseverlerin heyecanla beklediği Floyd Mayweather ile Conor McGregor arasındaki dev maç öncesi ikilinin birbirlerini kızdırma savaşında yaratıcılık son noktaya ulaştı. McGregor’ın çizgileri ‘F…k you’ küfrü ile yapılmış ceketi ile verdiği subliminal mesaja Mayweather’dan yanıt gecikmedi. Mayweather, McGregor’ın aksine bilinçaltına oynamak yerine doğrudan mesaj vermeyi tercih ederek rakibini para yağmuruna tuttu.

13 Temmuz 2017 Conor McGregor`dan Floyd Mayweather`a küfürlü subliminal mesaj Efsanevi boksör Floyd Mayweather ile UFC kafes dövüşü şampiyonu Conor McGregor arasında karşılaşma için geri sayım başladı. Ağustos sonunda gerçekleşecek bu dev karşılaşma öncesi Conor McGregor, giydiği takım elbise ile rakibine psikolojik üstünlük kurma çabalarını bir üst seviyeye taşıdı. İlgili Haberi Oku

İkilinin Brooklyn’deki buluşmasına getirdiği paralar ile damga vuran Mayweather, Los Angeles’da yaşanan para tartışmasına gönderme yaptı. Los Angeles’ta gerçekleşen ilk buluşmada MacGregor’ın “Birilerinin ‘sıfır’ı gidecek. Zamanı geldi. Onu ilk 4 raunt içinde nakavt edeceğim. Söz veriyorum” sözlerine kazandığı paraları örnek gösteren Mayweather “Ben 9 sıfırlı paralar kazanıyorum, o ise 7!” diyerek maddi anlamda rakibini ezmeye çalışmıştı. Bu sözlerini Brooklyn’de kanıtlama yoluna giden Mayweather, yanında getirdiği paraları McGregor’ın üzerine yağdırdı. Neye uğradığını şaşıran İrlandalı boksör, bir süre tepki veremedi.

Ringe çıktığı 50 maçta da yenilgi yüzü görmeyen Floyd Mayweather ile UFC kafes dövüşü şampiyonu Conor McGregor arasındaki dev maç 26 Ağustos’ta Las Vegas’ta T-Mobile Arena’da yapılacak.