SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Igor Tudor Wesley Sneijder sorusuna yanıt vermedi

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, 2-0 yenildikleri Östersunds maçını değerlendirirken, "Belhanda yoktu. Takımın fizik kondisyon için zamana ihtiyacı var. Ancak turu geçeceğimize inanıyorum" dedi. Tudor, Sneijder sorusunu ise yanıtlamadı.

Güncellenme: 12:33, 14/07/2017
Igor Tudor Wesley Sneijder sorusuna yanıt vermedi

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, 2-0 yenildikleri Östersunds maçını değerlendirirken Wesley Sneijder sorusuna yanıt vermedi. Igor Tudor, maç hakkında yaptığı değerlendirmede “Biliyorsunuz iki ayaklı bir maç. İlk ayağı kenarda kaldı. Son 2-3 gün pek bir şey yapmadık. Takımı dinlendirip bu maça diri çıkmalarını istedik. Bazı konuştuğumuz problemler vardı. Rövanşta bu turu geçeceğimize inanıyorum” diye konuştu. “Takımda neler değişecek?” sorusuna Tudor, “Bir hafta içinde Belhanda aramıza katılacaktır. Dinlenme şansımız olacaktır. Söylediğim sorun geçen sezonu geç kapatıp bu sezonu erken açmamız. Belhanda önemli bir oyuncumuz ve aramıza katılacak” yanıtını verdi.

İLGİLİ HABER Galatasaray`ın yeni transferleri sınıfta kaldı Galatasaray`ın yeni transferleri sınıfta kaldı

Açıklamalarının sonlarında transfer ve Sneijder’in durumu sorulmak istenen Hırvat Teknik adam, “Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum” şeklinde konuştu.

NTV Spor

Yayınlanma Tarihi:08:38,