SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’a BTSO’dan büyük kombine desteği

Yeni sezon öncesi kombinelerini satışa çıkaran Bursaspor’a ilk destek BTSO’dan geldi. BTSO Başkanı İbrahim Burkay, “Bursa’nın potansiyeli yüksek. Biz 20 bin kombineyi taahhüt ettik. 44 bin kişilik stadın kalan kısmının da doldurulması takımı da etkileyecektir” dedi.

Güncellenme: 18:01, 14/07/2017
Bursaspor’a BTSO’dan büyük kombine desteği

Geçtiğimiz sezon kombine sahiplerine öncelikli olarak yeni kombinelerini 7 Temmuz'da satışa sunan ve şimdiye kadar yaklaşık bin adet kombine satışı gerçekleştiren yeşil-beyazlı kulübe Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'ndan (BTSO) destek geldi.

Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya Bursa Ticaret Borsası, Organize Sanayi Bölgesi başkan ve yöneticileri, BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Bursaspor Başkanı Ali Ay, Bursaspor İkinci Başkanı Ali Ademoğlu ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Stadımız 45 bin kişilik ama 15-16 bin kişiye oynuyoruz. Önemli olan stadı nasıl doldurabiliriz. Eksik olmasın gerekeni yaptılar. Hepsi geldiler, kendilerinden 20 bin tane kombine sözü aldık. Bu kombinelerin satışında bizi koordine edecekler. İbrahim Başkanımız olayın dışında gibi gözüküyordu ama devamlı konuştuğumuz her konuyu İbrahim Başkan ile tartıştık. Bunu kimse bilmiyordu. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi. İLGİLİ HABER Bursaspor`un kamp kadrosu belli oldu Bursaspor`un kamp kadrosu belli oldu

Burkay: ‘Dolu stadyumda oynamak takımı da etkileyecektir’

BTSO Başkanı İbrahim Burkay ise, “Bu toplantının Bursa'mıza Bursaspor'umuza hayırlı olmasını diliyorum. Geçtiğimiz sezon son maçtaki birlik beraberliğimiz çok güzeldi. Bursaspor bu kentin futbol takımından ziyade en önemli markası. Bursaspor'un dış ülkelerde de etkisinin olduğunu gördük. Yeni sezonda farklı bir Bursaspor'u Bursa kentine yaşatmak gerekiyor. Bir takımı takım yapan seyircisidir. Bursa'nın potansiyeli yüksek. Attığımız adım önemli bir sıçrama taşı. Biz 20 bin kombineyi taahhüt ettik. 44 bin kişilik stadın kalan kısmının da doldurarak dolu stadyumda oynamak takımı da etkileyecektir. Sponsorların Bursaspor'a bakışını da değiştirecektir” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Bursaspor Başkanı Ali Ay, BTSO Başkanı İbrahim Burkay’a 16 numaralı Bursaspor forması hediye etti. Başkan Ay’ın, formayı verdiği sırada, ‘Çilek transferimiz hayırlı olsun’ demesi gülüşmelere neden oldu. İLGİLİ HABER Bursaspor`a taraftar desteği Bursaspor`a taraftar desteği